"Flipping" недвижими имоти

От: "Flipping" недвижими имоти

А тогава как става това с бавенето и номерата на предишният собственик - това, че има номера които споменахте по-рано за да ви направят мръсно?

Ами собственика може да не иска да си ходи след като си купил, трябва или да го биеш или да идваш с полиция и ЧСИ с/у някви кинти :)
 
От: "Flipping" недвижими имоти

Ами собственика може да не иска да си ходи след като си купил, трябва или да го биеш или да идваш с полиция и ЧСИ с/у някви кинти :)

Е с патрулка и с ключар - нали си новият собственик.
 
От: "Flipping" недвижими имоти

Black не става толкова лесно с патрулка и ключар - ще изнамеря по нета от форуми реални случки с точно такъв проблем с напускането на имота. Преди бях изчел доста и това ме отказа да купувам такъв имот тогава.
 
От: "Flipping" недвижими имоти

Black не става толкова лесно с патрулка и ключар - ще изнамеря по нета от форуми реални случки с точно такъв проблем с напускането на имота. Преди бях изчел доста и това ме отказа да купувам такъв имот тогава.

Е освен, че стават сцени не виждам какво може да стане, че не е лесно. Закона и правото е на твоя страна ... Сподели ако ги изнамериш.
 
От: "Flipping" недвижими имоти

Интересното е, че ЧСИ за първите 2 не прави проверка за тежест, т.е. не длъжен - аз все си мислих, че не се доверя на сляпо на ЧСИ, явно ми се затвърди мнението. Как така при запор ЧСИ не вижда тежестите не знам. Решението е ясно допълнителен разход към нотариус за щателна проверка за тежестки ... За 3-тия линк това ми е малко странно полицията да не вземе мерки, някой влязал в имота без право на живеене да не може го изгониш. То и аз какво се чудя тука цялата Максуда е на частен терен чак до ЕК се ходеше, че да влязат булдозерите - за да няма социални вълнения, но тук си говорим за 1 имот ... Ако влезеш с някой или сам "учтиво" го изкараш после онзи може те съди, куките пък ти играят пас ... После що хората бягат от БГ в уредени стани ... Явно връзки и в РПУ-то си трябва за такава дейност.
 
От: "Flipping" недвижими имоти

blackout8 имам едни познати, правят точно това в Плевен и продават по 2-3 апартамента на година и си докарват добри допълнителни пари като доход за себе си. Щом в Плевен става по системата която си предложил то и на другите неща стават, но за съжаление сме в България и си трябват връзки на някой места ;(
 
От: "Flipping" недвижими имоти

Едно от най-важните неща е, да не живее никой във въпросния НИ и ако може да се контактува със собственика преди търга, също така и да няма редовен договор за наем, защото и него не можеш да прекратиш ей така.
 
От: "Flipping" недвижими имоти

Гледайте сега, то преди търга има един месец срок за оглед на имота. Обаждаш се, отиваш, разглеждаш, говориш със съседи, със собственика ако е възможно и си правиш преценка. Ако има хора живущи вътре и са меко казано нелюбезни, ясно е че има врътка или поне ти готвят такава. Как така ще има някой дядо вътре с "право на ползване" или пък наематели и аз няма да го видя - няма такъв вариант. Естествено можеш и да си направиш справка в АВ, за да ти е по-спокойно.
Блеки, съветвам те (щом имаш инвестиционен интерес) да си набележиш няколко евтини варианта и да се явиш на два три търга, ако е възможно на един и същ ЧСИ. Така много бързо ще видиш как стоят нещата, а пък и ще се запознаеш с ЧСИ-то, което определено си е полезно. Ако имаш късмет, може да дръпнеш бързо напред. Успех!
 
От: "Flipping" недвижими имоти

@Горския, явно си станал вече успешен, щом такъв успял човек си сложил за аватара си :D
Мерси за съвета ще го имам за напред, имам интерес но за сега е опипване на почвата и като цяло исках хора като вас да споделят опит от 1-во лице.

А случвало ли ти се е полицията да не се отзовава ако има някой който не иска да излиза?
 

Горе