Flynax Auto classifieds

wam0s

New Member
Ориентирал съм се към сайт за автомобили, проблемът е, че не успявам да намеря подходяща с-ма, а тази, която ми допада ми идва супер сложна, или поне за този един час успях съвсем малко да разбера. Има ли някой, който ползва тяхната услуга и да ми съдейства, или пък да ме ориентирате към подходяща система за автомобили, или по-конкретно части за тях.
 
Има много опции. От WP до някакви по-специфични за целта платформи - създадени точно за тази цел, каквато е тази. Има и други големи опенсорс системи, който са ок. Drupal, Joomla....и може би още много. Моя съвет е да проучиш добре тази и да видиш дали има всичко, което искаш от към функционалности, дизайни, администрация. После я сравни с други и вземи решение. Но гледай малко по надалеч. Примерно сега няма да искаш да имаш, да речем, плащане със Скрил, но след време, някой ще те пита за обработване на карти, а не само ПейПал. Ако ще имаш фичър листинги или други услуги, които да с заплатят през сайта.
 
Откъм функционалности ме грабва, но някак си солени ми се виждат плъгините, Android и iOS апликациите ок, 150$ бройката мисля че е нормално, но например Facebook connection 25$ ми се вижда множко... няма значение това, примерно с течение на времето ще се надграждат... Изглежда няма колеги, които да са пробвали с-мата. Скоро ще я закупя и ще я ровичкам, през това време ще е добре някой колега да се включи и да даде допълнително мнение, току-виж излезе и нещо по-добро. Има ли колеги, които са се доказали като програмисти и работят на сравнително добри цени?
 
Може и да няма хора, които я ползват наистина. И аз не бях я чувал до този момент в темата. Иначе, нормално за всеки модул, който не върви към системата в началния ти план да искат някаква сума. Не ми се виждат много големи, между другото. Все едно си купуваш плъгини за WP. Така, че е нормално.
 
Ползвал съм системата и друг техен продукт от същата фамилия. Правил няколко custom неща. Като цяло е трудна за редакция от към функционалности, но от към дизайн няма проблем. Работи с .tpl файлове за темата. Съпорта им е доста зле и дори не изпълни една редакция на функционланост с/у заплащане което беше предварително направено и възстановиха парите, а след това се наложи аз да я направя...
Иначе като цяло системата им работи добре без бъгове, но ако трябва да се направи нещо по функционалностите е сложна работа.
 

Горе