Follow Me As I Try to each The Goal of 300 AdSence Niche Sites

dietbird

New Member
Тази тема я бях чел преди време и ми се стори интересна идея. Сега пак я мярнах, та реших да споделя. Интересно четиво е:

hxxp://www.blackhatworld.c0m/blackhat-seo/adsense/131789-follow-me-i-try-reach-my-goal-300-adsense-niche-sites.html
 
От: Follow Me As I Try to each The Goal of 300 AdSence Niche Sites

Абе в Blackhatworld има яки работи...идеи, програми и пр. ..само че не трябва да се прекалява..става твърде очевидно и не говоря за начините им за бързи 100 или 300 $ ....повечето такива са само теоретични и на практика не се получава толкова добре.
 
От: От: Follow Me As I Try to each The Goal of 300 AdSence Niche Sites

Абе в Blackhatworld има яки работи...идеи, програми и пр. ..само че не трябва да се прекалява..става твърде очевидно и не говоря за начините им за бързи 100 или 300 $ ....повечето такива са само теоретични и на практика не се получава толкова добре.
то ако беше така всички ще да сме богати

съвет:пробвай най-добрите 10 метода от bhw, и ако с поне 1 от тях правиш 10$ на ден(а това е напълно възможно,има много добри методи(по-вечето в Jr.Vip)) scale x100= 1000$/na den (напр. за CL x100 PVA,traffic x100, youtube,yahoo,goo.. x100 акаунти, аутоблоггинг x100 блога AC-freelancers...и т.н.)
rince, repeat & enjoy
:D
 

Горе