fortumo смс реклама

От: fortumo смс реклама

Понякога имам чувството, че трупаш безполезни мнения. Задай конкретен въпрос. В сайта си смс реклама - това може да означава много неща. Фортумо нямаха ли БГ сайт? Там мисля е описано всичко в детайли?
 
От: fortumo смс реклама

Не няма , и това където прати нищо общо няма с това което търся .... иначе мерси :)
 
От: fortumo смс реклама

Ами много ти е кратко инфото.
Как да направя смс реклама, използвам fortumo.com
Така зададен въпросът само мога да гадая каква смс реклама искаш да сложиш. Би трябвало като се регистрираш да е описано всичко. Българският им сайт май не съществува вече....
 
От: fortumo смс реклама

Ами много ти е кратко инфото. Така зададен въпросът само мога да гадая каква смс реклама искаш да сложиш. Би трябвало като се регистрираш да е описано всичко. Българският им сайт май не съществува вече....
Искам да сложа в сайта си опция смс реклама . например пращат TXT rec www.site.com и това www.site.com да го извеждам на др. страница ?
 
От: fortumo смс реклама

Искам да сложа в сайта си опция смс реклама . например пращат TXT rec www.site.com и това www.site.com да го извеждам на др. страница ?

Ползвал съм ги преди и до колкото си спомням имат готови решения за това. Дори за УП и за Джумла. Като се регистрираш би трябвало да е описано какъв код да вградиш. След като си избереш вида смс реклама.

Само да предупредя. Гугъл се опита да ме пореже, че съм продавал линкове. Бил съм манипулирал пейдж ранга им. Та имай едно наум с тия линкове със смс реклами.
 
Последно редактирано:
От: fortumo смс реклама

аз не използвам гугъл отдавна ме баннаха и аз не можах да разбера за какво :D
 

Горе