Аукцион за: Forumsofia.net

От: Forumsofia.net

Честито на победителя :) Моля momo и ziggy ми дадат информация за контакт на ЛС. Искам контактните данни и на двамата в случай, че спечелилия аукциона не заплати сумата.
 
От: Forumsofia.net

Ivo94, имаш ЛС от мен.
Още веднъж благодаря за организацията на аукциона, и ще следя с интерес как momo ще развива форума.
 
От: Forumsofia.net

Здравей, имаш ЛС. Надявам се новия му собственик да избие инвестицията си в пъти :)
 
От: Forumsofia.net

Пффф, кво го чака момо, направо не му се вярва :oops:

Ще се пробвам да го направя нещо като справочник, с всичко необходимо, за всеки идващ в София, дали да живее или на екскурзия, пък ако ще и на шопинг, или ако попадне случайно тук на път за някъде и му се счупи колата или каквото се сетя още.. ;)
 
От: Forumsofia.net

Пффф, кво го чака момо, направо не му се вярва :oops:

Ще се пробвам да го направя нещо като справочник, с всичко необходимо, за всеки идващ в София, дали да живее или на екскурзия, пък ако ще и на шопинг, или ако попадне случайно тук на път за някъде и му се счупи колата или каквото се сетя още.. ;)

Свирни ми ако искаш писане на мнения, за да изглежда форума активен:)
 
От: Forumsofia.net

Със сигурност ще ми трябват хора за статии, аз с потребители лесно ще го напълня, но не вярвам някой от тях да се разпишат в полезните раздели, вероятно ще оспамят общите :)
 

Горе