Freak е измамник!

Статус
Not open for further replies.
Не че ти се карам просто искам да разбереш че няма смисъл от карането по фоуми за глупава тема, важното е да се занимаваме със сайтовете си всеки ден и ще има много кинти за всички :) А тие хубаво да си направиш още сайтове по сериозни теми и ще можеш да изкараш за онова лего много по бързо отколкото сега по доларче на ден :)

Щото иначе може да продължим с епизод 5137 от нашата сапунка

Кои има по голям ..... (сайт)


ПС ПРВИЛАТА ЗА ВСИЧКИ ИМАЙ ТЕ ГО НА ПРЕДВИД
 
coolice каза:
и ще можеш да изкараш за онова лего много по бързо отколкото сега по доларче на ден :)

Аз почнах да зимам по 4 долара на ден.
И недей да казваш "онова ЛЕГО защото така хората ще си помислят че съм някой 20 годишен вдетинен малък хлапе. Казвай така "Да събереш за онзи комплект за правене на роботи" виждаш ли? Така звучи все 1 съм някакъв интелигентен тип, който се занимава с роботика и има голям мозък. А като кажеш ЛЕГО ш си помислят че става въпрос за онова с купчитата дет ги хакваш идно в друго и О ГОСПОДИ!!! Аз сътворих къщичка!!! хахаха
 
Отначало, като чух за ЛЕГО си помислих за онея шарените конструктори с които строиш каквото ти падне.

Диди хората ще те помислят за истингски гений, ако с подръчни материали направиш робот, а не да си купиш няква векторийка и да си я зглобиш.

п.с. 4$ x 30 дена = 120$ - за 2 месеца си готов ^^
 
Предлагам да помогнем на Деян като лепнем по банерче където можем с нещо подобно:

didi.jpg
 
DEATH каза:
п.с. 4$ x 30 дена = 120$ - за 2 месеца си готов ^^
Ох! Аз печеля само по 4 долара на ден защото сайта ми е съвсем нов а и приходите ми растат, преди печели по долар на ден, сега по 4 на ден и скоро ще зимам по много доларчета на ден така че няма да събера пари чак след 2 месеца.


Диди хората ще те помислят за истингски гений, ако с подръчни материали направиш робот, а не да си купиш няква векторийка и да си я зглобиш.
Да ама аз тепърва ще започвам да се занимавам с роботика така че не мога да създам супер мощен робот-унищожител само с 1 метър жица, 1 лист ламарина и 2 батериики.

И не ме наричай Диди по 100 пъти на ден защото ме дразниш!
 
Деяне, защо не направиш блог, в който да си обясниш на хората колко го искаш този робот?.....

Задълбай малко в СЕО-то...

Аз виждам страхотна идея в това... просто нямам "искра" за легото
 
Статус
Not open for further replies.

Горе