free host със php, mysql, добър PR Мога ли от там да почна?

tzinc

New Member
5gigs com
Мога ли от там да почна да рзазвивам саяйт, който да носи някакви приходи.

BTW: Ще си купя домейн отделно
 
Несериозно е, по-добре дай 100тина лева за домейн и хостинг и не се заимавай с глупости. Разбира се ако искаш само да пробваш да се учиш, става и free хостинг и домейн, но ако наистина искаш да печелиш някакви по-сериозни пари... купуваш домейн и хостинг.
 
Срещу 35,40лв/година HostBulgaria предлагат стабилен хостинг на сървъри в САЩ. С домейн, струващ не повече от 15лв/година, общата цена става към 50лева.

Ако направиш онлайн бизнесът си както трябва, инвестицията ти ще се върне в първите два-три месеца. Като продажбите след първата са гарантирани. Струва ли си да се занимаваш с безплатен хостинг, като всеки момент можеш да изгубиш целия си сайт и нямаш гаранция за постоянен uptime?
 
Незнам кое е несериозно. Част от мойте сайтове са на хостинг, който струва по 7EU на месец и съм доста доволен, а часта, която рекламира определен продукт са на хостинга на affiliate програмата и до сега не съм имал проблеми с тях. Купувача не го интересува хостинга, а вида на сайта, какво се предлага в него и как е представен самия продукт.
 
Миии аз не забелязвам такова нещо:) Със сайт на хостинга на Ген Бъкс бях около 2 седмици на първо място в Google, но го усрах като почнах да субмитвам яко и влязох в sandbox-a :( А иначе на сайта, който е на хостинг за 7EU имам около 300-350 влизания от Google на ден, така че невиждам да влияе на нещо.
 
Важен е домейна и аз ползвам хостинг-а на генбъкс но не мисля че някой го интерисува колко плащам за хостинг? а и те имат контрол панел сайта ми неможе да замине пазя си папката на моят хард ако замине мога да си я кача отново ... макар в контрол панела да имам бакъп
 
@Tsanko
на Ген Бъкс бях около 2 седмици на първо място в Google, но го усрах като почнах да субмитвам яко и влязох в sandbox-a

Пеналити или сандбокс ?
 
Re: free host със php, mysql, добър PR Мога ли от там да поч

tzinc каза:
5gigs com
Мога ли от там да почна да рзазвивам саяйт, който да носи някакви приходи.

BTW: Ще си купя домейн отделно

В случай, че другите не можаха да те убедят аз само ще кажа, че е добре да си взимаш фре хостинг, който ти предлага space/bandwidth в някаква пропорция.

Препоръчвам този от подписа ми. :D

Услугата включва 250МБ дисково пространство, 6ГБ месечен трансфер, 3 MySQL бази данни, 5 add-on домейна, 5 sub домейна и разни други джаджи. Можеш да прочетеш повече инфо за хоста тук.

п.п. днс-ите са посочени май в страницата за регистрация.. не помня вече :roll:
 

Горе