Търся: Freelance FrontEnd ReactJS Developer и BackEnd PHP Developer

mid

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,

Нека първо се представя:
Казвам се Милен
Основател съм на няколко фирми в IT бранша и се занимаваме с различни дейности като за повечето от тях работим с Freelance разработчици и дизайнери.
Колеги които могат да изкажат мнение за мен от форума - @dreambench
С него сме работили по няколко проекта и всичко бе наред с едно изключение за 1 дизайн в който му забавих 2-рото плащане с близо месец което бе поради кофти обстоятелства, но всичко се нареди след това и имах доброто желание да компенсирам, постарах се и мисля, че нещата са наред на този етап.

По проект ReactJS
Става въпрос за проект който ще се пренася от on premise към SaaS и има готови мокъпи и много добра документация.
Ще се работи съвместно с друг екип за BackEnd и други FrontEnd разработчици.
За този проект имаме нужда от ReactJS разработчик с опит чувство за отговорност.

По проект PHP
1.Става дума за довършване на custom платформа правена без Framework с доста тъпо написан код
2. Става дума за дописване на WordPress решения, както и за разработване на нови такива, някои от които ще са OpenSource и са за цел да разчупят Българския ecommerce пазар на решения

Може да има и допълнителни FrontEnd или BackEnd задачи към други проекти, като съм съобразителен и преди всяка задача се говори има ли време човека, кога може да стане, колко пари и т.н.

Имах си вземане даване и с други хора от форума с висока репутация и т.н., но от едни от които бях доволен след това и без дума да кажат спряха да комуникират с мен, а други просто се отнесоха несериозно.

Сериозен съм в това отношение и очаквам сериозно отношение обратно, визирам:
- Качествен и подреден код
- Адекватна комуникация
- Гъвкавост спрямо срокове
- Честност - когато нещо е прекалено сложно да се направи или ще отнеме много време да се направи се премисля и или не се прави или се видоизменя
- Да не ме прескача и да говори директно с клиентите с които работя

От мен може да се очаква:
- Гъвкавост по отношение на плащане и договорки
- Помощ по всякакви технически казуси
- Договор за работа (по договорка)
- Плащане на време на договореното
- Адекватна комуникация
- Разбрано отношение по време на форсмажорни обстоятелства

Моля, нека всички които се свързват с мен да покриват гореописаните критерии или поне да се стараят да ги покриват.
 

Горе