Freelance web developer търси проекти

dgeorgiev

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте! Казвам се Даниел Георгиев и вече близо 2 години се занимавам професионално с уеб разработване. Обичам предизвикателствата и винаги се опитвам да пиша изчистен и ефикасен код, а и да научавам нови и нови неща. В този период от време придобих добри умения в - (x)HTML & CSS, PHP & MySQL и отскоро започнах да се занимавам с Ajax.
Предлагам различни услуги, като ето и някой от тях:
  • PSD to (x)HTML & CSS
  • Изграждане на система на уеб сайт
  • Добавяне на модули към готов уеб сайт
  • И други неща свързани с писане на код :)
Работя на приемливи цени, като за в криза :mrgreen:
При желание на ЛС мога да ви покажа проекти изпълнени от мен :)
За връзка ЛС в форума, скайп - dgeorgiev_ или имейл - [email protected]
 
От: Freelance web developer търси проекти

Извинявам се за второто мнение, но все пак да направя малко up.
Все още търся проекти :)
 
От: Freelance web developer търси проекти

Ако искаш някой да ти пише, направо пусни един линк с завършените ти проекти. Ще спестиш излишно време за кореспонденция с някой евентуален клиент. Успех!
 
От: Freelance web developer търси проекти

Тези дни ще пусна портфолио и там ще може да се видят проекти изработени от мен :)
 
От: Freelance web developer търси проекти

Вечерта ще пусна портфолиото си :) Остана малко, там ще имате възможността да видите проекти изпълнени от мен.
 
От: Freelance web developer търси проекти

Ето че дойде момента да ви покажа и портфолиото си. Не са сложени всичките изпълнени проекти по желание на клиентите.
Надявам се да ви хареса.
 
От: Freelance web developer търси проекти

Нещо забрави да пуснеш линк май ;)
 
От: Freelance web developer търси проекти

Добре е да си пооправиш дизайна на сайта - менюто се чете трудно. Как да се доверя на някой, който не може да си направи собственния сай?
 
От: Freelance web developer търси проекти

При нормално калибриран монитор се чете лесно (пробвал съм от няколко компютъра). Аз не предлагам услуги свързани с дизайн, а и как достигна до извода, че не мога да си направя собствения сайт само по малка пречка при четенето на менюто. :)
 
От: Freelance web developer търси проекти

Редактирай си страницата за мен, понеже да говориш за себе си в 3-то лице не е много удачно за такъв тип сайт, а и въобще. Иначе текста на менюто не се чете трудно, но не е приятно. Направи цвета на текста светъл. Успех!
 
От: Freelance web developer търси проекти

@irrealizable тези дни ще го променя текста, и мерси за съвета :)
@dimitkoster имаш отговор :)
 

Горе