Freelancer или студио за уеб дизайн?

Tsanko

Member
Трябва ми някой за изработка на фирмен сайт. Сега се чудя дали да си го поръчам от уеб студио или freelancer. Става въпрос за не чак толкова сложен сайт, но добре изглеждащ:) Към сайта трябва да има и едно малко, състоящо се от 3-4 страници приложение. Общо взето не е чак толкова трудна работа, но искам да е професионално и красиво.
 
за сравнително малък сайт и бюджет според мен е по-добре freelancer.
Разбира се ако се интересуваш от студио, драсни ми един мейл на [email protected]
 
ако има програмиране involved не ти препоръчвам фрийлансер
макар че... не ти препоръчвам никой българин със стаж под 3 години, ако трябва да съм честен :) от толкоз нуубове ми се е наплашило окото
 
Вие изброихте причините заради, които се чудя :) Програмирането няма да е сложно, но трябва аз да съм там за да му кажа точно какво искам и да уверя, че е така защото става въпрос за пари, изчисления и плащане през една система(което разбира се трябва да го съгласуваме с тях). Точно поради последната причина отпада чуждия freelancer. Мисля, че е най-добре студио, което да има екип и страницата да стане по-бързо защото пък другото условие, е че ми трябва за около месец, а не искам готов template.
 
georgimateev каза:
от толкоз нуубове ми се е наплашило окото

Оооо нищо не си видял. Ако знаеш как се пише код на повечето места, свят ще ти се завие.


Tsanko каза:
Програмирането няма да е сложно, но трябва аз да съм там за да му кажа точно какво искам и да уверя, че е така защото става въпрос за пари, изчисления и плащане през една система(което разбира се трябва да го съгласуваме с тях).

определено фирма
 
Абе и при фирмите има много нуубове, ама поне ако те претупат и си оставят ръцете можеш да ги позаклещиш. Някои предлагат и съпорт.

@MacTeP много добре знам баце, в такива юзър групи се движа... Пък и от началото на годината търся програмисти и за сега съм се спрял на трима :)
 
ае куцо кьораво сакато пише код... извинявай ама е несериозно да се пишат програмисти повечето, а аз като им гледам кода да се смея. Мен програмирането ми е тъмна индия, а имам чувство че разбирам повече от повечето програмисти.
 
Ако става въпрос за нещо сериозно - наеми фирма. Препоръчвам ти Stenik Group. Понякога по-високата цена си заслужава, особено когато един човек трябва и да програмира, и да прави дизайн, и да сглобява кода в съответствие с уеб стандартите. Групата от програмисти и дизайнери ще се справи много по-добре.
 
Може и някакво междино решение да наемеш фрилансър за дизаина и фирма за програмирането а зглобяването си го направи сам (нали сме уеб мастъри) ;)

виждал съм много добри дизаини правени от фрилансъри на съвсем достъпни цени ;) А както Жорката спомена фирмата може да я натискаш ако си оставят ръцете по сорса..
 
Мисля, че изцяло ще се доверя на фирма, а аз ще направя само СЕО-то.
Митака благодаря за препоръката и скоро ще се свържа с тях да поговорим.
 
Според вас заслужава ли си 2500 лв за сайт с малко и лесна за изпълнение java приложение? Май май почвам да се отказвам от уеб дизайн студио... ще си търся freelancer.
 
Читави java програмисти няма. Ако става дума за java 2500 лева не са много. Ако става дума за JavaScript/AJAX зависи от проекта. Прати едно запитване към нас да видя дали може да ти помогнем
 
Разгледай нашият сайт http://realweb-bg.com Занимаваме се от половин година с изработката на сайтове и уеб дизайн. Може да видиш някои предишни сайтчета, които сме правили. Ако проявиш интерес в сайта има форма за контакти, която може да използваш или да се обадиш на посочения там телефон. Бъди сигурен, че скриптовете се пишат от специалист!
Ще се радваме да работим заедно!
 
Мдам .. и аз бих се включил в надпреварата но няма да пускам връки към страници и сертификати, просто не оставям тази информация по форуми и т.н. Ако има въпроси по тази тема (X/HTML, PHP, ASP, MySQL, JavaScript, AJAX, и др.) може да ме търсите на ЛС.
 
Аз ти препоръчвам себе си :)
Ако желаеш, изпрати ми информация за проекта, а аз ще ти изпратя оферта на базата на това каква функционалност искаш. Работя в екип с уебдизайнер и флаш дизайнер.
 
изпрати на ЛС какво искаш и можем да ти пратим повече информация за цената и качеството на услугата. (не искам да пращам нищо тук защото не искам да си правя самореклама ;))
 

Горе