freelancer

sasha666

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, ако на някого му трябва човек,който е свободен през цялото време, за помощ, написване на статий и за какъвто и друг вид услуги моля пишете ми на лично, човек с пълно свободно време съм.!
 
От: freelancer

Аз не бих наела за писане, човек, който не знае кога се пише ''И'' и кога ''Й'' - извинявай за офтопика и забележката, но направо се ужасявам колко много хора (включително и в този сайт) не знаят това елементарно правило ! Поправи думата ''статии'' и може пък някой да те наеме. Пожелавам ти успех, все пак !
 
От: freelancer

Здравей! Нямам интерес към услугите ти, които не са ясни. Ще ти дам просто съвет. Напиши малко по-ясно точно от какво разбираш и с какво може да бъдеш полезен. Разбираш ли от някои програми, компютърни езици, запознат ли си с чужд език и просто в коя сфера може да бъдеш полезен. Опиши подробно, разгледай други теми на freelancer-и за да видиш за какво иде реч.
Забележката от потребителя по-горе е точно на място. Елеменатарна грамотност да имаш ще е хубаво. Написал си едно две изречения и то с грешки. Така трудно някой ще те наеме да му свършиш работа.
 
От: freelancer

Как да ти платя да пишеш, като правиш правописни грешки и словореда ти е ужасен. Забележете, че целия пост е едно изречение...
То бива да си търсиш работа, ама квалифицирай се малко от малко...
 
От: freelancer

Toва можеше да се превърне в петъчната ни тема, жалко, че автора не се е включил да нарежда, можеше да стана една добра петъчна тема
 
От: freelancer

Здравейте, ако на някого му трябва човек,който е свободен през цялото време, за помощ, написване на статий и за какъвто и друг вид услуги моля пишете ми на лично, човек с пълно свободно време съм.!

7086134H.jpg


Сори, ама не можах да се сдържа :lol:
 
От: freelancer

Знам, че аз поведох хорото на критиката към човека, но в негова защита ще кажа, че неграмотността вече е повсеместна. Днес във вестник Телеграф видях следния текст: ''...автомобил Ауди, с ''когото'' е извършено престъплението'' - за какво говорим изобщо ???
 
Последно редактирано:

Горе