FriendFinder - разбиращи?

coolice каза:
на 25 трябава да имаш един платен иначе тепрехвърлят на процент

какво значи на % ..% на какво? и лошо ли е да си на %?
блг. за разяснението.
 
Ами по принцип сега дават по долърче от всеки записан а на процент си когато някои си плати з да си ъпгреидне акаунта... На теория не е лошо защото има програми които ти дават лаиф таим процент .....според зависи (всеки сайт разлини условия) докато е мембър получваш процент....
 
хмм..значи е добре да се регна там..всеки ден имам 2-4 к униукални от около 40 саита и съм се регнал в една датинг програма обаче там плащат само за membership.имам
My Sites: 3 Conversion Visitors-Free: 11.20%
My commission rate
I RC RN
Dating 50% 25% 25%
Adult 60% 30% 30%
Indian 50% 25% 25%
My Banner Campaigns: 2 Conversion Free-Paid: 0.33%
Risk Assessment: No risk Retention Rate: 1.0 months
Success Rate: 48% My Sub-partners: 0
Unique Visitors: 5,383 My Sales – Total: €21.33 / $17.07
Members Info: 603 My Sales – Current: €21.33 / $17.07

603 регистрирани и само 1 платен...хич не се конверта трафика добре.
поне за фрее регистраци да ми плащат.
мисля че FriendFinder ще е по добре за мен маи.
 
nase, фриендфайндера е за теб решението ;) аз за 2 дена направих 37 долара така ;)
74500_965.JPG


само където нямам нито един мембер платен, но аз гледам безплатните регистрации

Имам въпрос CJ срещам го това, някакъв подобен сайт ли какво е това съкрещение?
 
off:

Цеци, какво стана с "лесните парички" ? Бързо се преориентираш към FriendFinder :D
 
AxCx каза:
off:

Цеци, какво стана с "лесните парички" ? Бързо се преориентираш към FriendFinder :D

Бате, мисля, че при всеки, който види начин за изкарване на повече пари, отива там?
Аз не съм се отказал от буксто, пуснал съм чек за плащане, пратят ли ми го, ще изрина всичко да ви покажа, че плащат ;)

Както и да е :)
 
не се радваи предварително защото ако на 25 регистрирани няма продажба автоматично те прехвърлят на процент откъдето идва и простата сметка че за 25 фрии регистрации получаваш 25$ а от тях трябва да имаш продажба :!: а пък ако си на плащане за продажба за тая същата продажба ще получиш 85$.Просто тази схема на 25 записвания да има продажба си остана от преди 2 години когато за продажба плащаха 25$.Относно това където беше питал какво да не ги мамиш имах предвид да не си правиш сам профили но то пак важи ако си на фрии записване което се надявам вече да ти се е изяснило че е глупаво.
 
Ясно ми е, че с фрии регистрацията е глупаво, малко се взима, пък от другата страна като погледна има една ниша от рода на продажбите, било то от този сайт, от генбъкс, от морениче и т.н.

Просто една продажба от един от всичките продукти от 3те изобрени от мен сайтове, покрива цялата работа с тези фрии регистрации.

Сам не съм си правил регистрации, не мога да си обесна защо пише default account.
 

Горе