FriendFinder - разбиращи?

cecipenev

New Member
Значи регнах се и там има една affilate program, която е при регистриран мъж 1 долар, при жена 2 долара, имам 6 регнати потребителя, а ми изписва
740077_orig.jpg


The following shows your referral report for FriendFinder. New members must first be approved by FriendFinder before they will appear in your stats - this may take up to 2 days. If you have any questions please Email us or contact your affiliate manager.

Find out which of your links convert the best. View Tracking ID Stats.

Това нещо важно ли е ?
 
Отговорът се съдържа във въпроса :) Регнатите се одобряват до 2 дена от Френдфайндър и чак след това сумата се появява в акаунта ти, освен това там си има и други врътки с регистрациите :p

Ако не искаш да се чудиш какво става и занапред почни да изучаваш английски, ще ти е от полза :wink:
 
От февруари започват курсовете, вече съм се записал в много елитно езиково училище за английски :)

Да питам, каква врътка има с регистрациите?
 
трябва да имаш на 1 регистриран 20 уникални ...
 
бре то като ми вкарва пари не точно на тая система, иначе виждам какво пише.. то си ми вкарва по едно време имах 100 уникални и 40 регнати и имах 13 :?
 
виж са,не се занимаваи с тия регистрации ами директно се прехвърли към плащане на продажба.Хората в момента дават 85$ на продажба .Не знам какъв ти е трафика които им пращаш и доколко хората които им пращаш наистина търсят това но при мен на всеки 12-15 регистрирали се имам по 1 продажба.тоест вместо 12-15 $ взимам 85$
 
между другото гледам че имаш учудващо много регистрирани за тия посещения та да ти кажа че ако се опитваш да ги лъжеш ще те баннат което ще е тъпо щото от тях наистина се изкарват добри кинти
 
не ги лъжа с нищо :)
какво трябва да предлагам, за да се купуив аи да печеля, какво предлагат те?
 
Пожелавам на автора успех!

Някой може ли да ми каже как изплащат печалбите тези симпатяги ?
 
Благодаря приятел.

Чрез ЕПАСПОРТ, което нямам си представа как се прави? Някой ако знае?

Имам много регистрирани потребители и много уникални посещения и не знам как да се съхронизират, че да ми дава парите?
 
добре. а какво става ако имам само уникални и фрее регистрации без никои да си плати за membership?
 
Зависи от плана, който си избрал.

Ако си избрал плана с $1 и $2 за фрий регистрация- плащат ти.
Ако си избрал плана за %- плащат ти само, когато някой плати за мембършиш.
 
Fishy каза:
Зависи от плана, който си избрал.

Ако си избрал плана с $1 и $2 за фрий регистрация- плащат ти.
Ако си избрал плана за %- плащат ти само, когато някой плати за мембършиш.


hmm ok.тоест ако нямам плащаи регистрации все пак продължават да си плащат за фрее мембъри?
 
naskobg каза:
Fishy каза:
Зависи от плана, който си избрал.

Ако си избрал плана с $1 и $2 за фрий регистрация- плащат ти.
Ако си избрал плана за %- плащат ти само, когато някой плати за мембършиш.


hmm ok.тоест ако нямам плащаи регистрации все пак продължават да си плащат за фрее мембъри?

имаш навскаде, за всичките им сайтове, за всичките им далавери реф линкове, не се притеснявай
 
cecipenev каза:
naskobg каза:
Fishy каза:
Зависи от плана, който си избрал.

Ако си избрал плана с $1 и $2 за фрий регистрация- плащат ти.
Ако си избрал плана за %- плащат ти само, когато някой плати за мембършиш.


hmm ok.тоест ако нямам плащаи регистрации все пак продължават да си плащат за фрее мембъри?

имаш навскаде, за всичките им сайтове, за всичките им далавери реф линкове, не се притеснявай

не става дума за рефералните им линкове...става дума за това че ако се регистрират само за фрее ще продължат ли да си плащат 1$ на всяка фрее регистрация или има някакво условие. Питам защото хоирата които посещават саитовете ми са от страни където не могат да плащат с кредитни карта онлайн и следователно няма как да имам paid membership.
много благодаря ако някои наистина разесни.
 

Горе