Funky Shark

deathwingbg

New Member
Колеги от днеска вече съм член на Funky Shark.
rewards . funkyshark . com

Сайта все още е в pre-launch фаза. Не се знае кога ще бъде пуснат официално.
Дизайна е приятен... името е малко откачено за такъв тип сайт...


Какво е Funky Shark?

Funky Shark е пени аукцион подобен на Zeek, Bidify, и който помни българския еквивалент отпреди 3 години "За стотинка".
Ще има 2 сайта. Един за тези които ще печелят % от печалбата на сайта и един в който ще се осъществяват аукционите.
Аукциона ще е на следния принцип. Цената на всеки продукт ще почва от 1цент и ще се покачва с 1цент на залог.
Залозите ще струват между 0.7$ и 1$ за залог.
Пример: Сайта пуска ТОСТЕР за продажба с начална цена 0.01$, всеки наддава за този тостер докато в даден момент не остане само 1 наддаващ. Да кажем че наддаването свърши на 1.50$.

Компанията е дала 25$ за тостера, а ако сметнете в наддаването са се разиграли 150 залагания Х 1$ = 150$ ( 150-25 = 125$ печалба, сайта ще сподели с всички членове 50% от 125$ или 62.5$)
Дори и бидовете да са по 0.7$ пак 150х0.7= 105$.
Това е само пример. На сайта са дали пример с Форд Мустанг за 20000$ и говорят за 350000$ печалба от аукциона. Мисля че говорят за реален състоял се аукцион в Bidify ... поправете ме ако греша.


Този сайт обаче се води, че ще е напълно легален. С напълно реални вълнуващи аукциони. Така като гледам може би ще има и коли на аукциона от време на време.

Ето и адреса на компанията:
8345 NW 66th Street
Suite 3968
Miami, Florida
33166-26262

Колко струва да станете членове и колко ще печелите ?
Да станете член на бизнес сайта от който ще печелите ежедневно ще ви струва $39.95 (такса за откриване на акаунта, плаща се един път) и по $14.95 всеки месец, членска вноска.


Компанията ще споделя с членовете 50% от печалбата.
Ще се печели на 5 нива от рефералите.

20% комисионна от цената на залозите(бидовете) купени от рефералите ви

Ще има и някакви допълнителни бонуси в зависимост от ранга ви. Ранга ви ще се определя от много фактори. Реферали, които имате в бизнес сайта, реферали за аукциона, закупени бидове и друга активност.
Засега не е много ясно какви са тези пари които ще останат след като изплатят всички обещани по-горе бонуси. Но ако се съберат 1000$ в Global Bonus pool, разпределението ще е както следва.

Alpha Pool - $200 (20%)
Bronze Pool - $400 (40%)
Silver Pool - $200 (20%)
Gold Pool - $100 (10%)
Platinum Pool - $50 (5%)
Diamond Pool - $25.00 (2.5%)
Double Diamond Pool - $25.00 (2.5%)
Total Addition to Global Profit Share Pools = $1,000

Като мембър с ранк Gold ще вземе % от Gold,Silver, Bronze и Alpha Pool.


В момента са обявили 1000 founder membership-a, като цената е: 1000$
Ако реферирате някой и той реши да влезе в клуба на "основположниците" ... печелите автоматично 500$ Smile

Тези така наречени "откриватели" няма да плащат месечна такса ... и ще се радват на по-ГОЛЕМИ бонукси. Автоматично са с ранк Platinum доживот.

Все още доста неща не са ясни. Но очаквам с нетърпение да пуснат сайта и да почнем да печелим.
Ако някой реши да влиза, да ми пусне едно лично... може да договорим някакви бонуси, особено ако реши да става "основоположник".
 
От: Funky Shark

Не мога да чета такива дълги текстове,
само ми кажете дали да цъкам червено...
 

Горе