Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

matrixbglan

Active Member
Така ето каква е ситуацията Направил съм сайт обаче чичо гугъл не го кефи и ме фърля назад в краставиците..няма ме в топ 100
Конкуренцията за "лонг тейл ключовата дума за която таргетирам" е 22 800 резултата
Домейна ми е ключовадума.net в бинг.ком и яху.ком съм на 6-та позиция а гугала
Почна от 12-та и с всеки измианал ден падаше докато не изчезна от топ 100..
Не мога да осъзная къде е проблема в топ 10 са някакви статийки по brighthub,hubpages и тн без никакъв ПР..Даже профила ми в туитър twitter.com/ключувадума се намира на 18та позиция..Дайте някакви идеи гугалчо да ме заобича отново..Целия ми сайт е индексиран от гугъл сайтмап роботс.ткст всичко си имам... обаче позицията е... Днес за първи път от както изчезна от топ 100 го виждам на 73-74 позиция ама сигурно пак ще умре
 
От: Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

Да не е в хит.бг?
 
От: Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

@Тинкфаст не е в хит бг .нет е ;)
@Вико Уникален контент е 90% както и съм понаблъскал беклинкове.
 
Викаш какви са тия hubpages и twitter-i дето ги е сложил преди тебе Google, a?

Като искате съвети за конкретен случай се дава и самия случай...
 
От: Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

Код:
http://cityvilleguides.net
таргетирам cityville guides и да не мисля че статии в хъб пейджес и юзърнейми в туитър ще ме бият в серпа... драги ми Вецков :) Е има една статия в articlesbase дето е със 150 беклинка ама нея не я броим :)
Дал съм си сайта отворен съм за всякакви критики :)
 
От: Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

Имаш какво да оправиш относно OnPage SEO. Може би съм леко луд, но аз се радвам, когато сайта ми почне да танцува :) Продължавай с линк билдънга, сигурен съм, че скоро сайта ти ще се появи на по-добри позиции.
 
От: Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

Кажи за онпейдж сеото какво да му оправя ще ми е от полза ;)
 
От: Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

Кажи за онпейдж сеото какво да му оправя ще ми е от полза ;)

Премахни About страницата от началото на навигацията. Можеш да сложиш линк към нея във футера и да сложиш nofollow.
Липсва h1 tag. Можеш да направиш така, че title-a на всеки пост да ти е h1 tag.
h2 таговете също не са използвани по най-добрия начин.

Общо взето това е :) Ако имаш въпроси пиши.
 
Последно редактирано:
От: Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

Page 8 of about 289,000 results
Аз те виждам на 8 страница обаче малко си объркал сметката конкуренцията ти е близо 300к а не 22к
 
От: Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

@choper всичко звуяи много яко само дето незнам как да направя нещата които си ми споделил :D как да преместя абаут страницата от навигацията ида я сложа към футъра?Как да си направя тайтъла с х1 таг, също незнам как да вкарам х2 тагове :(
@мантамен E вече съм на 8-ма страница ама от 8ма страница файда никаква :Д
 
От: Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

Пичове можете ли да видите на каква позиция ви излиза cityvilleguides.net по ключова дума cityville guides в гоогле.ком
 
От: Gугълчето се е.бава с мене :( Помощ..

Май има голямо значение от къде го гледаш - като го гледам от БГ през Г.ком в момента ми го показва на 5 позиция, а през УСА прокси на 22 място, но и в двата случая профила ти в Туитър е на първа.
 

Горе