GB Free Host

cesekarq

New Member
какво се пише във тия полета
Affiliate Id :


Domain Name :

or... Free Domain :

Message :
Tell us if you require us to install a template for you, or need help.
 
тоест напиши ми на англииски че аз само го говоря с писането съм лелелеле много зле :
искам да ми сложите "Темплеит..."



А да и мога ли да имам 4-5 сайтчета при тях
 
cesekarq каза:
какво се пише във тия полета
Affiliate Id :


Domain Name :

or... Free Domain :

Message :
Tell us if you require us to install a template for you, or need help.

Моят съвет е да инвестираш 1 година в учене на английски, в занимания с интернет и четене на форуми. Никой няма да ти направи сайт, нито да го управлява ако ти сам не го направиш. Но ей така от нищото няма да стане
 
О е-бизнес моляти се не ме учи аз ви моля за твеа па натам и сам мога с тия саитове форуми блогове колко съм се занимавал до тука имам 8-9 форума за които съм получил кинти за разаботката
 
cesekarq каза:
О е-бизнес моляти се не ме учи аз ви моля за твеа па натам и сам мога с тия саитове форуми блогове колко съм се занимавал до тука имам 8-9 форума за които съм получил кинти за разаботката

Не те уча а те съветвам. Да не знаеш какво е domain name означава първи стъпки в интернета преди 1-2 месеца максимум.
 
еми още около година ги попълвах тия работи а смятам че съм по малък от теб и не смятам че е много трудно това са елементарни неща да не говорим като го регнеш после ФТП-та и подобни как ще се справиш :)
 
Еми много лесно брато просто ви помилих да напишете

Искам да ми качите "Темплате еди коиси"

на англииски толко ли е трудно щото ще ги збъркам моят правопис на англииски
 
а то не е било толко трудно
стига и да беше написал правилното а не аз искам да поставя "темплеита"
 
ОК де нали имаш много сайтове. Неможеш ли сам да си свалиш и качин темплейта? Шото последния път като трябваше да си сменям теплейта със съвсем малки обяснения го смени приятелката ми, която познава само програми като Skype и ICQ :)
 
пич разбираш ли че не ми се занимава с това щото аз кат направя 20-30 блога и при тях те кат ми пуснат неколко и е екстра защото и без тва имам много глупости на главата тъи че айде некои да каже освен ако сички незнаете как ми ок ма няма значение
 
Ако някой дойде да ти направи баница за Коледа и Нова година и вътре сложи само извара (като всички други) - никой няма да я яде.
По-добре го направи сам, или си плати за unique site, на този който ще го направи така, че и ти няма да се занимаваш и ще има вътре орехи, мед и стафиди. Успех.
 
Аз тука питам как е едно изречение на английски а ти ме изкара че ви карам вие да го направите айде айде ама моля за извинение ма не съм съгласен с тебе
stiflar
 
Не е лесно да си надъхан тип в днешно време... Цесекаря .... Обясняват му като на човек, той се дърпа и спори на всички... Преди, в една друга тема пак ми се наби в очите с някво "компетентно" изказване...

Къде си тръгнал да се занимаваш с афилиейт маркетинг, като не можеш да вържеш и да си преведеш 2 изречения ???
Имаш 10 проекта зад гърба си... Аз вчера спах с Ева Лонгория...

По-добре слушай съветите, които ти дават в този форум иначе няма да стигнеп далеч....

Аа иии, я сподели кои са ти така наречените "проекти' които си "разработвал", че ми погъделичка любопитството....
 
еми са си разработвам Ферари маниак самоче събираме информация за старите модели а вие са искате да ви кажа неща които никои друг не знае има един саит и форум сна... ма на татук не казвам
 

Горе