GenBucks Въпрос

neo-choveka

New Member
Абе да попитам ако направя сайта на BG ( смисъл темплейта който изтеглих е на английски ) и ако го преведа на BG и някой си купи тоя крем дето продавам пак съм направил продажба нали?

нищо че не е на английски сайта?
 
Бате, Бг пазара не е голям - никой не би се заинтересувал. Камоли че манталитета им е на ниво: Няма да го платя, ако не мога да го пипна. Много хора са ми го казвали и го чувам често, което ме навежда на мисълта че не си струва. :wink: :wink:
 
Blinky каза:
Бате, Бг пазара не е голям - никой не би се заинтересувал. Камоли че манталитета им е на ниво: Няма да го платя, ако не мога да го пипна. Много хора са ми го казвали и го чувам често, което ме навежда на мисълта че не си струва. :wink: :wink:


Няма зн аз ще направя 2 знаменца Бг и Ен и... така.. интересува ме има ли проблем ако е на бг
 
няма да е никакъв проблем, но от бг някой да си купи неще от интернет и още повече от чужд сайт на такива цени шанса е минимален и като разберат за цената на доставката става... лошо :)

И аз съм решил да пробвам БГ пазара да видя дали ще миа успех, но се съмнявам
 
CrAzY-MaST каза:
няма да е никакъв проблем, но от бг някой да си купи неще от интернет и още повече от чужд сайт на такива цени шанса е минимален и като разберат за цената на доставката става... лошо :)

И аз съм решил да пробвам БГ пазара да видя дали ще миа успех, но се съмнявам


и аз се съмнявам някой да даде $ 35.50 за един крем срещу акне , но не се знае :) нищо не пречи да пробвам.
 
Така вчера си направих рег в генбъкс и изписа 1е ако до 10 мин не получа писма на пощата да направя нов рег с др поща аз писмо не получх днеска направих нов рег с др поща ама пак ни вест ни кост някои има ли идея защо така ме цака :?:
 

Горе