GenBucks - Проблем

От: GenBucks - Проблем

Да, мисля че трябва да направиш продажба, за да пратят парите ;)
 
Ако тези реферали ще са приятели, които се регистрират, само за да спечелиш $1, по-добре направо се свържи с GenBucks и кажи, че ти трябват парите. Предполагам, че ще ти ги изпратят без проблеми. Ако мислиш да ги използваш и в бъдеще, недей ги цака с фиктивни реферали.
 
От: Re: GenBucks - Проблем

Ако тези реферали ще са приятели, които се регистрират, само за да спечелиш $1, по-добре направо се свържи с Genbucks и кажи, че ти трябват парите. Предполагам, че ще ти ги изпратят без проблеми. Ако мислиш да ги използваш и в бъдеще, недей ги цака с фиктивни реферали.

ем останаха ми още 7 човека иам 93 долара по добре да си ги направа с реферали и готово... :(
 
От: GenBucks - Проблем

Ми ще ти пратят epassport дебитна карта и това няма да ти е много на оферта, защото ще трябва да плащаш за поддръжка после... по добре поискай да ти ги пратят по пейпал-а ;)
 
От: GenBucks - Проблем

Ми ще ти пратят epassport дебитна карта и това няма да ти е много на оферта, защото ще трябва да плащаш за поддръжка после... по добре поискай да ти ги пратят по пейпал-а ;)

е аз вече исках epassport колко пари иска после за подръжка... ? и задължително ли е ?
 
бате споко можеш да си ги харчиш и с виртуална карта , която става за пазаруване и плащане в нета иначе картата ще я чакаш 1 месец някъде , но парите ще си ги харчиш ;)
 
От: Re: GenBucks - Проблем

Ако тези реферали ще са приятели, които се регистрират, само за да спечелиш $1, по-добре направо се свържи с Genbucks и кажи, че ти трябват парите. Предполагам, че ще ти ги изпратят без проблеми. Ако мислиш да ги използваш и в бъдеще, недей ги цака с фиктивни реферали.

Според мен няма как да му изпратят парите :) Всеки ако почне така да моли :)
БДУ мисля че няма да имаш проблеми стига да са уникални ИПтата от които да се регват твоите реферали
 
От: GenBucks - Проблем

За да не отварям нова тема ще питам тук . Някой от вас имал ли е проблеми с получаването на картата и дали му е била загубвана ? Вече имам чувството че никога няма да си я получа. От 7-ми Март я чакам :) На 20-ти април им писах че не е пристигнала и я писаха изгубена. На 3 Май пратиха друга и казаха че до 2-4 седмици ще пристигне То вече минаха почти 7 а още нищо не съм видял чудя се дали да им пиша ?
Visa Electron Card 4XXXXXXXXX86 Lost
 
Последно редактирано:
От: GenBucks - Проблем

По-добре махни онези номера на картата...
 
От: GenBucks - Проблем

Братле, най добре си редактирай поста, понеже тоя номер на карта дето си го написал съвсем спокойно някой може да си напазарува с него. Даже и датата на изтичане си дал.

... тоя пост не намерих откъде да го изтрия :)
 
Последно редактирано:
От: GenBucks - Проблем

Добре, че я оправи навреме ;) Иначе кажи, че пак е загубена...
 

Горе