GenBucks въпрос... :\

LinuX-M@n1@k

New Member
Абе нещо не мога да схвана идеята на GenBucks ?! Много тъп въпрос, но какво трябва да правя ? :(
Значи до колкото мога да разбера, трябва да си направя сайт, да сложа някой банер на Генбъкс и да чакам някой заблуден да цъкне там и да си купи нещо. Първо - нямам сайт, второ - кой ще тръгне да купува билки от нета, че и от няква фирма дето никой не я знае и трето - как аджеба да привлека хора в сайта ?

ПП: От къде да намеря безплатен хостинг, колкото да пробвам за 1 седмица да направя сайт, просто така ... И с каква програма да си направя сайта ? Dreamweaver ? Търся подобна, но за Linux, щото wine не може да емулира Dreamweaver.

Накрая ще се откажа от онлайн печеленето на пари, че аз където и да отида все имам чувството, че нещо липсва и не мога да разбера какво ?! :shock:
 
Сайт или си правиш твой собствен (ще трябва да платиш за домейн и хостинг) или си регистрираш безплатен блог някъде (например Blogspot).

Backlinks, съдържание, backlinks, съдържание... отново и отново и отново, така ще си докараш трафик.

Хората купуват всичко, само да им го представиш в добра светлина.
 
генбъкс дават безплатен хостинг и събдомеини но аз ако си взимам нещо такова ще го ползвам за да си кача един Word Press така че си избираи събдомеин пхоходящ за блог
 
бате сега ще ти кажа веднага какво ти липсва - ТЪРПЕНИЕ , затова се отказваш , затова и не си разбрал нищо , защото нямаш търпението да четеш и да осмисляш. А и понеже нямаш търпение ще се откажеш , защото ти казваш : "колкото да пробвам за 1 седмица да направя сайт, просто така ..." а неможеш да разчиташ че ще правиш пари през първите няколко месеца. Успех ти пожелавам иначе :cool:
 
нов въпрос (даже два броя): word press ? каво е това ? и какво е backlinks ?

за сайта - използвах на genbucks безплатния хостинг и качих един техен темплейт там. сега не знам какво да правя.

пп: пълен новак съм с тея хостинги, домейни и сайтове и нищо не разбирам, така че не се карайте много :oops:
 
backlinks може да разбереш какво е и как се проверява както от този форум така и от ТУК
wordpress е блог система... а блог е това дето е в подписа ми и пише web hosting...
темплейта хубаво си го качил, но сети ли се да промениш config файла... ? ако не си погледни ТУК

Освен късмет и да вземеш да попрочетеш малко, друго незнам какво да ти кажа :)
 
да... не бях едитнал config.php
благодаря за инфото и ще взема да чета, че съм много назад с мат'ряла
със сигурност ще има още въпроси които ще ви питам, но за сега няма

едит: трябва ли и домейна да го сменя на "$domain = h4q.com" ?
 

Горе