genbucks.com чакам за имеил които не получавам

cesekarq

New Member
Добре регистрирах се а са вече 2-3 часа чакам за имеил които не получавам а активиране до кога ?
 
Ако майла ти е на yahoo няма да стане защото ги блокват.Аз преди като се регвах не получих писмо,а бях на хотмайл - писах на съпорта и проблема беше решен.
 
еми аз го получх но меилът ми е на абв и не беше във спам а просто е имало страхотно закъснение
 
оки въпрос как се изкарват пари от този сайт как по точно работи ...
а и аз си търся нещо по лесничко което не отнема много време защото не разполагам с такова :?
 
hogin каза:
оки въпрос как се изкарват пари от този сайт как по точно работи ...
а и аз си търся нещо по лесничко което не отнема много време защото не разполагам с такова :?

тука бъркаш ... Нищо лесно няма на тоя свят... Всяка стотинка си я изкарваш с труд!
Принципа на сайта е следния - те предлагат някакви продукти... Ти ставаш продавач и за всеки техен продукт, който продадеш получаваш комисионна в размер на 20-50% от цената на продукта (зависи какъв е продукта)... Това е принципа... Можеш да продаваш на твой сайт, на блог от блогър или wordpress, може и да ползваш хостинга на Генбъкс.....
Това е ... Успех ;-)
 
мерси много да това че няма лесно тай е :) те хората не дават пари за бездействие ... ами тай значи GENBUCKS ти съдейства за хостинг на сайт че нещо неразбрах ... а и този mail за активация нещо много ми се бави пощатата ми е в "абв" проблем ли е ?!
 
Знам, че в тази тема говорите за други, но сега ми се случи нещо и исках да ви предупредя. Миналия месец нямах продажба от stophairloss.ws и си помислих, че това се дължи на премахването на всички ГБ сайтове от Г. Обаче днес реших да пусна test order и видях че cart.php файла незнайно защо е повреден. Затова ви съветвам да пускате по една тест поръчка всяка седмица или две.
 
Абсолютно. От както съм го пуснал съм попроменил контента(макар и не много) въобще не съм го докосвал... И миналия месец като нямаше поръчка си го обясних с махането от Гугъл и че нямам вече много време да се занимавам с него, но сега се оказа, че е друг проблема :roll:
 
Не е в конфига. То ако ако беше там и беше нещо с ID-то щяме да намерим поръчките и да ми ги дадат, а то въобще хората не са могли да поръчат. Опитай се да поръчаш сега да видиш какво грешка ще ти даде. В момента единия ми комп, на който администрирам сайтовете(и там са ми паролите) прави нещо друго и може би след около 30 минути ще го оправя.

UPDATE: Който гледал гледал :) Сайта вече е оправен, но май от ГБ имат нови cart.php защото този които качих сега беше малко по-голям от предишния.
 

Горе