Genbucks Template Google Optimisation

vlasti

New Member
Здравейте, значи след 2 месеца с ГенБъкс осъзнах че Гугъл. не ги индексира. Разбира се попрочетох малко теми (след дъжд качулка) но не разбрах едно нещо: Ако се пренапише целия контент на моя темпплейт от подписа ми и смена имената на продуктите с картинки и никъде не се споменават "ключовите" думи по които са баннати Генбъкс дали пак може да се използва темплейта (в смисъл файлова подредба, имена на файлове без промяна) като този път Гугъл го индексира? Питам за да не чакам още два месеца :)
П.п. Абе някой ми е конкурент в Яху със същия темплейт и е от тоя форум ! Да си признае :)
 
От: Genbucks Template Google Optimisation

Ще ми препоръчаш ли някой ЦМС ? Целта ми е сайта да има шопинг карт който да води директно към техния мърчант. Пуснал съм и блог на Уърдпрес ама без мой шопинг сайт не ми се занимава :). Мерси предварително! Coolice ти винаги отговаряш супер бързо и точно - еваларката! :D:twisted:
 
ами избор много катро се почне джумла през друпал или даже самият урдпрес просто може ползваш техният карт.пхп фаил и формичка за поръчки в една съб директория с разрешен регистърглобалс ги слагаш и указваш пътя...

старая се ама не съм нон стоп онлаин ... че имам и другио задачи...
 
От: Re: Genbucks Template Google Optimisation

ами избор много катро се почне джумла през друпал или даже самият урдпрес просто може ползваш техният карт.пхп фаил и формичка за поръчки в една съб директория с разрешен регистърглобалс ги слагаш и указваш пътя...

старая се ама не съм нон стоп онлаин ... че имам и другио задачи...

Здравей,
има ли някъде написано как точно може да се направи сайт с joomla?

А някъде свободни html темпелйти, които може да се ползват за афилиейти най-различни?
 
От: Genbucks Template Google Optimisation

Мерси coolice,
мисля че схванах, т.е. с Joomla може да се създаде един продаващ сайт към някоя афилиейт програма. Това ли използваш ти примерно?

А иначе за блог ми е ясна схемата, но тогава ще трябва да разчитам на препратки. Мислех да имам блог заедно с Продаващ сайт... и затова
 
От: Re: Genbucks Template Google Optimisation

аз ползвам урдпрес като цмс и съм доволен

wordpress не е ли блог платорма по-скоро?
как точно се ползва за cms - предполагам че се променя самия темплейт или ...
 
ами да слагаш си темплеит и вместо постове си слагаш една стаична страница за хоум пеидж правиш си и другите страници и махаш полето за коментари от темплита не е чак такава философия ....
 
От: Re: Genbucks Template Google Optimisation

ами да слагаш си темплеит и вместо постове си слагаш една стаична страница за хоум пеидж правиш си и другите страници и махаш полето за коментари от темплита не е чак такава философия ....

Благодаря ти,
мисля че ми се изясни. Идеята е да го замаскираш и да не си личи, че е wordpress отдолу..
ЗА момента обаче мисля, че няма да имам нужда чак от такива възможности като на уордпреса и ще ползвам някой готов темплейт CSS нещо си ... сега търся.
 

Горе