Genbucks

Synthetic

Active Member
Значи искам да се захвана с genbucks и вече имам рег там ,но имам нужда от помощ ,ако може някой ,който е навътре с GB да ми пише на skype : SomethingBetter имам проблеми с темплейт и качването им в домайн ,не сам мн на ясно със website buildinga ,само от блогер разбирам повече ,а мисля да не си играя 1 година ,а да почна яко да дера кожите :D

AKО ИМА НЯКОЙ ОТ ПЛОВДИВ ДА МИ ПИШЕ СПЕШНО ПЛЗ. :?
 
Доколкото съм чел из форума, Гугъл нещо са намразили на Генбъкс темплейтите и не ги индексират хубаво. Затова ти предлагат да си направиш блогче по-добре и там да си слагаш твоите реферал линкове.
 
georgimateev каза:
Доколкото съм чел из форума, Гугъл нещо са намразили на Генбъкс темплейтите и не ги индексират хубаво. Затова ти предлагат да си направиш блогче по-добре и там да си слагаш твоите реферал линкове.

Жорка мерси :)
 
не съвсем в момента имам Пендинг Ордер и като е готов ще ми пратят
картата така че всеки може :)
 
ем нещо се притеснявам от 31.01 ми е ордъра аццептед който надхвърлям 110 долара , но няма никакъв знак че са ми напраили епасспорт или че сам ипратили картата...
 
arsenal каза:
vetzkov каза:
ем нещо се притеснявам от 31.01 ми е ордъра аццептед който надхвърлям 110 долара , но няма никакъв знак че са ми напраили епасспорт или че сам ипратили картата...

писали на съпорта?
уж писах на некъв емайл ама нема отговор много време
 
arsenal каза:
ми то е минала седмица до 3 седмици трябва да дойде, ако искаш пиши пак и кажи че си притесне че никои не ти отговорил на първият мейл
мерси за съвета , мен не ме притеснява я няма картаат а че нямам нищо написано в генбъкс за пайоутс
 

Горе