Genbucks

arsenal каза:
ми по-добре им пиши и така ама недей да се притесняваш
ок бтв виж ми темата новата в афилиейт комунити кво ще кажеш
 
хи

Значи нещо не разбирам - направих си блог аднах го в много директории ,както може да видите и вие самите ,но нещо не ми отчита посещания ,кликове и т.н в ГБ статса.В полето за website на профила ми едитнах стария сайт като на негово място писах сега новия т.е блог де...Питам защото преди време регнах блог сложих му само банери с 1/2 мърляви статии и ми отчиташе мн. кликове и уникални и т.н

П.П Искам да питам още нещо - без да искам 1/2 пъти си кликнах на рекламите от адсенс ,дали може да ме "порежат" :D :lol: ?
 
За адсенса ли. По принцип за веднъж даже не им се налаг да им пишеш ама за втория клик незнам по добре им пиши че си кликнал веднъж дваж за веднъж не правят проблем за дваж незнам ама внимаваи повече

За генбъкс незнам имаш ли много посетители на самия блог а статса за кликовете не им го глдаи толкова важни са продажбите иначе има едно подозрение че от няколко дни Г не дава предишния стартов бонус на новте блог постове в SERP
http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=3039
 
Re: хи

Synthetic каза:
Значи нещо не разбирам - направих си блог аднах го в много директории ,както може да видите и вие самите ,но нещо не ми отчита посещания ,кликове и т.н в ГБ статса.В полето за website на профила ми едитнах стария сайт като на негово място писах сега новия т.е блог де...Питам защото преди време регнах блог сложих му само банери с 1/2 мърляви статии и ми отчиташе мн. кликове и уникални и т.н

блога ти съдържа имена на продукти на ГБ в като линк в началото да не би от това да е проблема виж тази статия с прогрмата трябва да се подожда леко че Г не ги обичат и пеиджа на артикъла се казва така

http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2587
 
Re: хи

coolice каза:
Synthetic каза:
Значи нещо не разбирам - направих си блог аднах го в много директории ,както може да видите и вие самите ,но нещо не ми отчита посещания ,кликове и т.н в ГБ статса.В полето за website на профила ми едитнах стария сайт като на негово място писах сега новия т.е блог де...Питам защото преди време регнах блог сложих му само банери с 1/2 мърляви статии и ми отчиташе мн. кликове и уникални и т.н

блога ти съдържа имена на продукти на ГБ в като линк в началото да не би от това да е проблема виж тази статия с прогрмата трябва да се подожда леко че Г не ги обичат и пеиджа на артикъла се казва така

http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2587

Е значи предложи какво да направя - да махна имената на продуките ли ? и само бенерите ли да оставя или ??
:? :?
 
махаш имената от урлта и таитъли задължително от текста не е толкова задължително но и от там може ако не стане само с урлтата

ние в момента сме в процес на тестово връщане на сайт обратно в серп ч1ухме отзиви за върнати
 
С такъв зор си искара парите човек то ти се уби желанието направо.
Абе то и мен ме баннаха от Гоогъл ама пак ще се регна.Требат ми кинти за инвестиций няма как :D
 
Sconfi каза:
С такъв зор си искара парите човек то ти се уби желанието направо.
Абе то и мен ме баннаха от Гоогъл ама пак ще се регна.Требат ми кинти за инвестиций няма как :D

еми зор ама... важното е че постигнах нещо аз за това съм доволен
 
да ясно не ми е толкова спешно да съм закъсал за пари де...

аз във форума не мога да се логна когато си напиша логин и пас и отваря login.pgp една бяла страница..

заради кукита ли заради какво е?
 
аз знам че отделно но след като съм регистриран и се опитам да се логна...
 

Горе