[GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Borisov

Active Member
Здравейте всички,

Не знам докога ще е валидна тази оферта, затова ако смятате да се възползвате по-добре го нарпавете веднага след като прочетете това.

Промоцията за $0.99 .com (+$0.20 TAX) отново е в сила. Може да се използва и за .NET

Използвайте промо код
Код:
love99
Има лимит от 1 промоционален домейн за акаунт.

Надявам се, че повече хора ще могат да се възползват от офертата!

Поздрави,
Борисов

П.П. - Ще се радвам, ако добавите малко репутация :)
И както се казва в 1 песен "Доволни шъ останете"
 
Последно редактирано:
От: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Шефе не мога да ти дам репутация отново,защото вече написа един страхотен пост и я получи.Но пък няма ограничение да си изкажа благодарностите към тебе и да се възползвам от тази страхотна промоция ! Нападайте !!!
 
Мамка му, за втори път изпускам подобна промоция и се набутвам с 6.99 за .com.. Вече ще броя до 10 преди да регистрирам домейн :)
 
От: Re: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Мамка му, за втори път изпускам подобна промоция и се набутвам с 6.99 за .com.. Вече ще броя до 10 преди да регистрирам домейн :)

Какво значи това? Че промоцията я няма или, че обърка домейна?
 
От: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

тази промоция беше пусната преди няколко месеца от godaddy. ест.. се възползвах
 
От: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Моля пишете като регистрирате домейн за да може да се следи докога е валидна промоцията.

Благодаря :)
 
Re: От: Re: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Какво значи това? Че промоцията я няма или, че обърка домейна?

Не, просто за втори път ми се случва да разбера за такава промоция малко след като съм регистрирал домейн при ГоДеди. По принцип ползвам купон за намаление и цената пада на 6.99, но пък разликата до 0.99 е огромна.
 
От: Re: От: Re: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Не, просто за втори път ми се случва да разбера за такава промоция малко след като съм регистрирал домейн при ГоДеди. По принцип ползвам купон за намаление и цената пада на 6.99, но пък разликата до 0.99 е огромна.

АКО имаш друг домейн на ум, можеш да го регистрираш с тази промоция.

Не е задължитгелно да не си ползвал ПРОМО код, а да използваш този, който съм написал в първия пост САМО 1 ПЪТ!

Успех...
 
Разбрах, но в момента нямам нужда от регистрация на домейн... както и да е. Да не задълбочаваме повече ;)
 
От: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Аз пробвах кода и работи прекрасно само дето си нямам и на идея какъв домейн да си регна ... :( Всичко което ми трябваше го накупих вече...
 
От: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Току-що си купих - работи засега :)
moko каза:
току-що купих един - действа все още :wink: Благодаря имаш репутацийка и от мен {p} !!

Радвам се, че има хора които се възползват. Дано новите придобивки да ви донесат печалби.

Благодаря за добавената репутация и на двама ви!

@Moko - Само полека с "P", че по принцип се плаша като ми ги пишат такива, особено колеги, а не колежки :lol:

Успех колеги!
 
От: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Току що си регнах и аз един .com само за ~1$ -> renthomebg.com
Така, че - огрооомни благодарности :)
Домейн неймовете никога не са излишни, особено когато са без пари.
 
От: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Охо веднага се възползвах тъкмо мислех след месец да купувам един домейн .net но го взех сега за 1,19$ :) Мерси много за кода
 
От: [GET FAST!]GoDaddy $0.99 .com

Охо веднага се възползвах тъкмо мислех след месец да купувам един домейн .net но го взех сега за 1,19$ :) Мерси много за кода

angelovarna каза:
Току що си регнах и аз един .com само за ~1$ -> renthomebg.com
Така, че - огрооомни благодарности :)
Домейн неймовете никога не са излишни, особено когато са без пари.

Моля за кода. Погледнете подписа ми с малките букви :)
 

Горе