[Get]UTube Increaser - Реално покачване на гледанията в ютуб

Borisov

Active Member
Пускам тази тема, като се надявам, че ще бъде полезна за доста от хората тук.

За да не губите времето си и да прочетете до край може да проверите дали тя се отнася за вас като отговорите на следния въпрос:

Използвам ли/Бих ли използвал Ютуб за промотиране и генериране на трафик?

НЕ: В такъв случай можете просто да пропуснете останалата част от темата и да прочетете/направите нещо по-полезно за вас. Все пак, ако желаете да видите за какво става дума, моля чувствайте се поканени да прочетете до край.
ДА: В такъв случай ... нека да продължим...

В следващите няколко реда ще ви представя едно много лесно за използване приложение, което реално би увеличило гледанията на вашите клипове/канали в ютуб. В края на поста ще пусна и връзка към клип, над който се "упражнявах"

Освен това искам да предупредя - това приложение е "излекувано" затова, ако не сте съгласни да използвате такъв софтуер върнете се към въпроса и отговорете с "НЕ".

Код:
[U][B][SIZE=3]Tube Increaser[/SIZE][/B][/U]
[B]Сайт на софтуера:[/B] hXXp://3w.tubeincreaser.com
[B]Цена:[/B] $99.95
[B]Последна версия:[/B] 2.1

[B]Възможности:[/B]
- Добавя неограничен брой преглеждания към клип/канал
- Възможност за настройване на изчакване и др.
- Работи с читави проксита
Ето и доказателство, че софтуера работи:
1. Влезте в ютуб и в сърча напишете "new7wonders bulgaria"
На първо място ще излезе клип с името : "The Phenomenon - Belogradchik Rocks"

или посетете директно
Код:
hXXp://3в.you*tube.com/watch?v=cQferFIBON0
Tози клип към дата 18.02.09 имаше само 45 преглеждания, днес (21.02.09 01:00) той има 15,190.

Към това мнение ще прикача и снимка на софтуера, преди да го спра и сами можете да видите колко преглеждания съм задал и до колко е стигнал софтуера.
В момента има две "излекувани" варианта на този софтуер.

Код:
[U][SIZE=3]TubeIncreaser 2.1 cracked by Loxy[/SIZE][/U]
Сваляне от Mediafire: hXXp://3w.media*fire.com/download.php?txmamznzmke
Сваляне от UploadBox: hXXp://uploa*dbox.com/files/161d051983
Код:
[U][SIZE=3]TubeIncreaser on Steroids 2.1 - Loxy[/SIZE][/U]
Сваляне от Mediafire: hXXp://3w.media*fire.com/download.php?mnzjjktm1y3
Сваляне от UploadBox: hXXp://uplo*adbox.com/files/4797ac7074
Разликата между двете е, че според някой потребители втората версия ускорява иначе малко бавния процес на създаване на "views"
Според мен всичко зависи от прокси листа, който се използва, но това е мое лично мнение.

Успех с промотирането на клиповете колеги :D
Борисов

Ако поста ви се е сторил полезен не забравяйте "иконката с везничките" иначе позната като "Репутаиция" :)
 

Прикачени файлове

  • TubeIncreaser.JPG
    TubeIncreaser.JPG
    65.9 KB · Преглеждания: 43
Последно редактирано:
От: [Get]UTube Increaser - Реално покачване на гледанията в ютуб

Благодаря за софта, ако бачка ще те благославям цял живот;)

Успя ли да го подкараш ? Надявам се, че да!

Ако някой иска, може да пусне линк с клипче и да му направя демонстрация.

Забелязвам обаче, че няма особен интерес :)
 
Re: От: [Get]UTube Increaser - Реално покачване на гледанията в ютуб

Забелязвам обаче, че няма особен интерес :)
Ако беше пуснал един screenshot с парите, които си изкарал от YouTube маркетинг щеше да е друго... :eek:
 
От: Re: От: [Get]UTube Increaser - Реално покачване на гледанията в ютуб

Ако беше пуснал един screenshot с парите, които си изкарал от youtube маркетинг щеше да е друго... :eek:

Сигурно, ама за сега не промотирам там ;)
Попадна ми приложението, споделям го ...

Успех на всички!
 
От: [Get]UTube Increaser - Реално покачване на гледанията в ютуб

В момента го тествам, направих си един списък от 9к проксита, ето от тук можете да го изтеглите www.antireklama-bg.com/proxies.txt, ще гледам да го ъпдейтвам редовно :)
П.П. Борисов вече втори път се опитвам да ти дам репутация но не ми дава, трябва да дам на някого друг първо :/ Мерси много :)
 
От: [Get]UTube Increaser - Реално покачване на гледанията в ютуб

В момента го тествам, направих си един списък от 9к проксита, ето от тук можете да го изтеглите www.antireklama-bg.com/proxies.txt, ще гледам да го ъпдейтвам редовно :)
П.П. Борисов вече втори път се опитвам да ти дам репутация но не ми дава, трябва да дам на някого друг първо :/ Мерси много :)

Аз искам да ти благодаря за прокситата, щото трудно се намират читави, а имат доста приложения. Определено ще са много полезни!

Успех на всички!
 
От: От: [Get]UTube Increaser - Реално покачване на гледанията в ютуб

Аз искам да ти благодаря за прокситата, щото трудно се намират читави, а имат доста приложения. Определено ще са много полезни!

Успех на всички!

днес го пооправих малко списъка, точно 8692 прокси сървъра, от които 99% работят :p:p:p Надявам се да съм бил полезен :)
 
От: [Get]UTube Increaser - Реално покачване на гледанията в ютуб

Ако съм разбрал правилно, тази тема е посветена на краден софтуер, който помага да се генерират фалшиви посещения? Това са лоши работи. Бизнес ли ще правим или ще крадем. Краденето и маменето също са бизнес, но не вярвам създателите на форума да са имали предвид това когато са създавали Предприемач.ком.
 
От: [Get]UTube Increaser - Реално покачване на гледанията в ютуб

Ако съм разбрал правилно, тази тема е посветена на краден софтуер, който помага да се генерират фалшиви посещения? Това са лоши работи. Бизнес ли ще правим или ще крадем. Краденето и маменето също са бизнес, но не вярвам създателите на форума да са имали предвид това когато са създавали Предприемач.ком.


Подкрепям мнението то ти, но нали знаеш че форума в който пишем е български. В момента ти не пишеш в дигитал пойнт, та дори и там се пробутват такива неща. :d
 
Здравейте. Доста съм закъснял но може ли пак да качите програмата за теглене от някъде. За съжаление линковете вече не работят. Благодаря.
 
Здравейте. Доста съм закъснял но може ли пак да качите програмата за теглене от някъде. За съжаление линковете вече не работят. Благодаря.
@Sky
 
Здравейте. Доста съм закъснял но може ли пак да качите програмата за теглене от някъде. За съжаление линковете вече не работят. Благодаря.
след 11 години нормално е линковете да не работят
 
Моля за извинение, не погледнах от кога е темата. Съжалявам. Може би програмата не е актуална вече. Ако знаете за някоя подобна моля да споделите. Благодаря.
 

Горе