Аукцион за: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

От: Re: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

Или това, или аз надценявам продукта си :)

Май май имаш някакво чувство за самооценка, ноо пак е въздухарско
Изпусни малко, баси сайта, зарязан е от две години
Ама да ти имам самочувствието, на нищото отгоре, баламурник
 
Re: От: Re: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

Май май имаш някакво чувство за самооценка, ноо пак е въздухарско
Изпусни малко, баси сайта, зарязан е от две години
Ама да ти имам самочувствието, на нищото отгоре, баламурник

Гледай сега, моите зарязани сайтове продължават да правят пари, капиш? Не е като да искам пари за нещо, което не би си ги избило.

Самочувствието го има не случайно, но не мисля, че ти си човека на който трябва да обяснявам защо и от къде съм го придобил.

Като не ти изнася цената и не ти е по джоба, подмини темата и си купи поредният сайт за рецепти срещу 100 лева.

Що се отнася за обидите ти. Стегни се малко, не си на селският мегдан.
 
От: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

Офертата валидна ли е още?
 
Re: От: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

Офертата валидна ли е още?

Кога приключва търга? Точно след 1 седмица на 13ти август в 12:00 (обяд), българско време ИЛИ ако някой е готов да плати цената от 3500 лв. Накратко, търга може да приключи и след 10 минути, ако се стигне до сделка за цената която търся.

Все още не сме 13ти, а и никой не е предложил въпросната сума, така че да. Аукциона продължава до утре на обяд.
 
Аукциона свърши. Купувач няма. Сайта си остава мой ;)
 
От: Re: От: Re: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

Гледай сега, моите зарязани сайтове продължават да правят пари, капиш? Не е като да искам пари за нещо, което не би си ги избило.

Самочувствието го има не случайно, но не мисля, че ти си човека на който трябва да обяснявам защо и от къде съм го придобил.

Като не ти изнася цената и не ти е по джоба, подмини темата и си купи поредният сайт за рецепти срещу 100 лева.

Що се отнася за обидите ти. Стегни се малко, не си на селският мегдан.
За обидите - каквото повикало, такова се обадило
Но мнението ми за тази продажба е напълно адекватно, дори и да не беше ме предизвикал
Баси умрялия сайт. Ти на ударен ли се правиш или си мислише, че ще намериш шаранчета тука
Баламурник
 
Я пак? Къде съм те обидил аз? Това, че акъла ти е като грахово зърно и не вдяваш елементарни неща си е лично твой проблем.

За сайта - всеки си има право на мнение бе. Като не ти харесва - отминаваш, какво сереш? Защо ми е да търся шаранчета? Описал съм какво се предлага, защо, както и съм обосновал цената. Купувач няма. Какъв ти е проблема? Завиждаш? Не ти стигат парите? Избиваш си комплексите? Или просто медикаментите са ти недостатъчни?

Какво съм си мислил, че ще намеря, вече го намерих :)

И готин начин да си подписваш мненията :)
Томов.
 
От: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

Здравей, имаш лично съобщение.
 
Re: От: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

Здравей, имаш лично съобщение.

Привет!

Имаш отговор :)

Томов.
 
От: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

За този сайт колко линкове са ми минали през стената от разни страници :D
 
Ъ?

Какви линкове? Какви стени? Какви страници?
 
От: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

Можеше да се намери купувач ако не бяха затворили КТБ. Мен лично това ме спира.
 
Купувач вече не се търси. Причината поради която желаех да продам сайта вече не съществува ;)

Не разбрах идеята за връзките, а и тази с КТБ. Ако може кратко разяснение, понеже явно съм изтървал нещо?
 
От: Gledai.be - 5 годишен сайт. Стартова цена 2000 лв. BIN 3500 лв.

Най-вероятно е имал пари в КТБ, които са били предназначени за инвестиция, а банката е под надзор, всички пари са блокирани.
 

Горе