Купувам: Gmail акаунт

azsum

Active Member
Рейтинг - 93.8%
15   1   0
Здравейте колеги

купувам стари Gmail акаунти над 2 години

очаквам предложения на ЛС
 
Аз също имам един на 2 години активен. За повече инфо на лично ако ви интересува!
 
Имам:
1 на 9 г.
1 на 4 г.
1 на 4 1/2 г.
И още два над две г.
Общо пет - предлагате?
 
Според мен става въпрос за 2-3-5 долара, ако нямаш една кофа с gmail-и едва ли си струва.
 
Според мен става въпрос за 2-3-5 долара, ако нямаш една кофа с gmail-и едва ли си струва.
То е опасно да си продаваш акаунта. Кой ли не ти/ни/ми е събрал личната информация през годините. Сега в момента гледам, че в 10-годишния ми мейл имам около 30 хиляди входящи писма. Пък в yahoo не ми се влиза, там имам 20 и косур-годишен мейл.
 
То е опасно да си продаваш акаунта. Кой ли не ти/ни/ми е събрал личната информация през годините. Сега в момента гледам, че в 10-годишния ми мейл имам около 30 хиляди входящи писма. Пък в yahoo не ми се влиза, там имам 20 и косур-годишен мейл.
Сигурен ли си за 20 и кусур годишния имейл? Щото преди 20 и кусур години за 30 минутен интернет достъп се редихме в централна поща в София.

Само Станимир И може да има яху имейл от тогава, но то най-вероятно е свързано с това че е от ранните инвеститори в компанията.
 
Сигурен ли си за 20 и кусур годишния имейл? Щото преди 20 и кусур години за 30 минутен интернет достъп се редихме в централна поща в София.

Само Станимир И може да има яху имейл от тогава, но то най-вероятно е свързано с това че е от ранните инвеститори в компанията.
Повече от 20 годишен е, но не знам дали може да се активира, ако изобщо може защото не съм влизал от години. Правих го някъде по времето когато излезе пуцалката SIN. Помня, че имаше изключително дразнещ модемен интернет в който чатих в мирк-а и дори там се случваше да се чака минути. Отделно помня, че си взех първия комп 2002-ра. И последно помня, че мой приятел си направи първия мейл година-две след мен и мейла му беше едикакво си 2000, и мисля че го направи в зала на име Спайдър.
 

Горе