Gmail със собствен домейн

PSP

New Member
Здравейте,


Новорегистриран съм във форума, но го ползвам отдавна като източник на информация.

Днес като преглеждах пощата си в gmail попаднах на следното : "Използвайте Gmail с вашия домейн безплатно". Някои ползва ли тази опция на gmail и ако да ще му бъда благодарен да обясни как точно се правят настройките и откъде. Потърсих информация в нета по този въпрос, но не открих нищо конкретно. Аз имам закупен домейн, без хостинг и такава услуга би ми свършила много добра работа. Всъщност незнам дали е необходимо и да имам хостинг.


Благодаря предварително!
 
От: Gmail със собствен домейн

Здравей!

За да изпозваш тази услуга не ти е необходим хостинг. Отиди на : http://www.google.com/apps/intl/en/group/index.html от тук нататък ще се справиш - има си инструкции и всичко подробно описано :)

Успех!:D


Здравейте,


Новорегистриран съм във форума, но го ползвам отдавна като източник на информация.

Днес като преглеждах пощата си в gmail попаднах на следното : "Използвайте Gmail с вашия домейн безплатно". Някои ползва ли тази опция на gmail и ако да ще му бъда благодарен да обясни как точно се правят настройките и откъде. Потърсих информация в нета по този въпрос, но не открих нищо конкретно. Аз имам закупен домейн, без хостинг и такава услуга би ми свършила много добра работа. Всъщност незнам дали е необходимо и да имам хостинг.


Благодаря предварително!
 
От: Gmail със собствен домейн

Здравей,


Много ти благодаря за информацията. Направих всичко, което видях като инструкции. Но се получи така, че успявам да изпращам мейли, но не мога да получавам такива. Домейнът ми е в хост.бг и там направих CNAME запис. Тъй като много не разбирам от тези неща да не би да съм объркал нещо.
 
От: Gmail със собствен домейн

Ползвам тази услуга и не съм доволен. Понякога българските пощи пращат съобщенията ми директно в кофата за спам, само защото домейна не е от най-известните. Самия домейн никога не е ползван за спам, разбира се. Май проблема е само в българските пощи, а не в Гугъл, но така или иначе на услугата не може да се разчита много. Настройките на CNAME и другите работи ми ги направиха от съпорта на Суперхостинг, аз не съм се занимавал с нищо.
 
От: Gmail със собствен домейн

Аз ползвам услугата за корпоративен мейл. Много съм доволен. Домейна ми има хостинг за сайта, но ако ще се ползва само поща това не е необходимо. Настройките си ги правих сам от контролния панел на хостинга. Пиши на съпорта на хост.бг. Кажи им какво искаш и те ще те оправят.
 
От: Gmail със собствен домейн

Тази услуга вече само платена ли е?
 

Горе