Go daddy проблем .....

За първи път ползвам този доставчик. Регнах домейн влизам след 2 дена гледам, че ми е блокиран акаунта без причина. Пише ми да си кача личната карта.
Не бях чувал подобно нещо на някой да му се е случвало. Нормално ли е ??
Ще ми направят ли проблем понеже съм регнал домейна само с 2те имена и само улицата без номер блок и така нататък даже мобилният ми е друг среших 1 цифра понеже бързах:shock:
 
От: Go daddy проблем .....

Нормално е. Виж повече на NoDaddy.com.

Сега ще трябва да им пратиш сканирана лична карта. Може да поискат доказателство за адрес - например сметка за стационарен телефон (за мобилен не се приема), вода, парно, кабелна телевизия. Ако нямаш на твое име не знам дали ще се съгласят да ти отключат акаунта. Възможно е да поискат да сканираш и дебитната/кредитната карта, с която плати домейна (ако не си платил с PayPal).

В договора, който сключи с тях ясно е записано, че могат да правят каквото си искат, включително и да ти отнемат домейните. Нарушил си договора като не си написал коректно личните си данни.
 
От: Go daddy проблем .....

Еми може да им бия шута с 2 долара няма да ме съборят. Просто ще регна комската версия да домейна ми, а не както там инфо. А да ми препоръчате друга добра компания която предоставя домейн услуги. Чух че namecheap била добра.
 
От: Go daddy проблем .....

Регвай в namecheap, аз само с тях работя, препоръчвам ги!:)
 
От: Go daddy проблем .....

Ами да точно това ще направя поне ;)
Понеже досега не съм се занимавам с домейни и хостове предполагам, че няма да е проблем да вържа blogspot към name cheap домейн ??? В смисъл същата ще е процедурата каквато е със go daddy ???
 

Горе