Godaddy си теглят от картата ми.

Kmark

Member
Днес най-неприятно получих имейл на който ми съобщават, че са си взели 6 долара за някакво подновяване на услуга която никога не съм поръчвал.
Най-вероятно става дума за нещо което съм взел при използването на 0.99$ купони за домейни.
Така, че внимавайте повече.

9fwdxd.jpg
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

:) ми ще си теглят ами :)
ако се загледаш по подразбиране всички нови домейни които си си купил са със статус autorenew ;)
а да и мн. трябва да се гледа, че докато си поръчаш едно домейнче ти предлагат хиляди други боклуци избрани по подразбиране :)
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

Е за домейните знам но за услуга WebSite Tonight Economy - 5 Page Web Site - Monthly (recurring) не знаех че я имам :)

Нищо поне нека се внимава с тези купони от по 0.99$ защото с тях се взимат и др. услуги автоматично и после току виж получиш писмо за взети пари :):):)
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

;) просто не си видял че е в поръчката, тя беше май с 1 месец фрее и тогава почват да ти чарджат за нея. Радев ако се не лъжа беше споделил някъде, което пък ми напомня и аз да си я извадя от поръчката :)
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

Тамън и аз видях че са си дръпнали 6 кинта.
Тея гащници каквото и да кликнеш ти пляскат нова лайняна оферта и 10 сек. се пулиш как да я заобиколиш без да си купиш нещо :)
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

И аз незнайно как съм се сдобил с WebSite Tonight Economy. Някой знае ли как може да се спре да ти теглят пари за въпросната услуга. Имаше нещо като изтриване на акаунта за WebSite Tonight Economy, това дали ще помогне?
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

логваш се, и в списъка с услуги просто я канселираш :)
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

Повече информация за проблемите свързани с ползването на GoDaddy има на сайта nodaddy.com.
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

ти си забелязал... 1000 други не са забелязали- чисти приходи :)

Някой ако разбира да даде точни линкове къде да проверяваме дали ни дерат :)
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

Аз затова се махнах от там - купиш един домейн, те ти набутат още 1000 лайна, дето трябва да ги изчетеш, че да не те прецакат нещо :)
Сега от namecheap взимам и е много оферта.
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

По принцип оглеждам кошницата точно преди последния клик ама те мишоците просто добавили редче за някаква си услуга за 0.00 пари и отде човек да предположи че тая услуга ще го чарджне некст месец - то си изглежда като бонус някакъв..

Другия момент е че уведомителното мейлче че са ти дръпнали, мяза досущ на останалия редовен спам от тях и малко хора биха отишли по-далече от тва да погледнат събджекта (който не се различава от този кога си купуваш нов домейн примерно).

В ГоуДеди имам само няколко инфота и толкова ком-а от промоциите на Борисов.

Всеки който си е купил домейн за доларче, не е зле да си погледне акаунта за Web Site Tonight акаунти и да ги делне... Аз имах цели три - заредени и готови да дърпат от картата разбирваш ли :)

ПС: Забравих да спомена и че има и трети момент - кога даваш Кенсъл на въпросните лайняни акаунти, ти вадят един стъписващ джам, оставящ впечатлението че дефакто си закриваш цялото ГоДеди акаунт и ще си изгубиш всичкото домейни ако потвърдиш...
 
Последно редактирано:
От: Godaddy си теглят от картата ми.

ти си забелязал... 1000 други не са забелязали- чисти приходи :)

Някой ако разбира да даде точни линкове къде да проверяваме дали ни дерат :)

https://mya.godaddy.com/payment/resources.aspx?ci=11280
Ако не сработи линка:
My Account (горе дясно) -> My Renewals & Updates (долу ляво) -> Payments & Renewing Items

На тази страничка ти показват всичко за което имаш разход, както и дали е autorenew или не ...
 
Последно редактирано:
От: Godaddy си теглят от картата ми.

И АЗ ИМАХ ТРИ АМА НЕ БЯХА АКТИВИРАНИ :)
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

Аз винаги махам излишните глупости преди да поръчам и гледам по 3 пъти.
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

Добре, че погледнах темата... и мен са прецакали.
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

Преди година Татенцето ми го нахлузи здраво и от тогава гледам винаги внимателно и всичките ми продукти са с изключен Аутореню
 
Ами той Иво Апостолов беше предупредил за тая екстра още одеве в някоя от предните теми, ама кой да чете :)
 
От: Godaddy си теглят от картата ми.

И аз имах и си го спрях... Мерси на всички!
 

Горе