Godaddy 1$ .COM, .US, .NET ...

От: Godaddy 1$ .COM, .US, .NET ...

Виж сега, лошо няма да си пестелив. Но не е ли по-добре да намериш начин да се тренираш да печелиш повече? :)

Интересно е само по себе си да намериш начин да заобиколиш системата. С 6$ никой не е забогатял или спестил кой знае колко :) Това ми беше мисълта :)
 
От: Godaddy 1$ .COM, .US, .NET ...

Ако тренираш всичките си умения в никое не ставаш най-добрия ;) Разбери в какво си най-добър и се насочи натам
Don't spreаd too thin
 
Последно редактирано:
От: Godaddy 1$ .COM, .US, .NET ...

Вместо да пестя 6 долара от сложни схеми, по добре утре до обяд да спа и ще спестя от цигари и храна и кафе повече :lol:
 
От: Godaddy 1$ .COM, .US, .NET ...

Вместо да пестя 6 долара от сложни схеми, по добре утре до обяд да спа и ще спестя от цигари и храна и кафе повече :lol:

И това е вариант.. спиш до обяд.. пестиш 6$ и после почваш сложните схеми и може 12 долара да се спестят до края на деня.. и ако схемите са били твърде сложни и на другия ден ще се наложи да спиш до обяд.. и един обяд се събуждаш богат :) :)
 
От: Godaddy 1$ .COM, .US, .NET ...

И това е вариант.. спиш до обяд.. пестиш 6$ и после почваш сложните схеми и може 12 долара да се спестят до края на деня.. и ако схемите са били твърде сложни и на другия ден ще се наложи да спиш до обяд.. и един обяд се събуждаш богат :) :)

Да де, ама проблема (както каза Caprice) е, че не можеш да пестиш ако нямаш! А докато се спи и/или се гонят 6$ спестявания със схеми по сложни от компютрите на НАСА, се губят (неспечелват) доста повече от 6$.
Струва ли си да неспечелиш 100$ само защото искаш да спестиш 6$ ?
Все едно цял месец да не включваш компютъра за да пестиш от ток, без да ти пука че уеб проектите ти заминават на кино.
 
От: Godaddy 1$ .COM, .US, .NET ...

Прави сте, мисълта ми беше, че в кръвта на българина е постоянно да измисля схеми за всичко и това започна да ме радва.. че винаги има начин да се постигне целта.. било то за 6 $ :) Но както стана въпрос по-горе.. че понякога се хвърлят усилия, които ще струват повече от крайната цел.
 

Горе