Godaddy Coupon Codes

resolver

Active Member
Никъде не намерих такава тема, само отделни ... та идеята е да се съберат на едно място купоните за godaddy, мисля че би било полезно за всички :)

Днес покрай black friday и cyber monday намерих този:

$4 Domain Names w/ Coupon Code: cjcBLACK09 (exp 11/30). No quantity limit.
Register or transfer any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN domain. Applies to the first year only of new or transfer registrations. Limited number of redemptions available.
Тестван с .com и работи, валиден до понеделник.
 
От: Godaddy Coupon Codes

с net и org не работи

Пробвах с ком, нет и орг
Работи само за ком за регистрация/трансфер но само за една бройка.
 
Последно редактирано:
От: Godaddy Coupon Codes

Намерих още няколко с 30% off, за .net може да пробваш този:

GoDaddy.com 30% off .Com, .Net & .Biz Domain Names
Coupon code: gdr1113br

GoDaddy.com 30% off .COM and renewals
coupon code: STK3
Expires: 12/01/09

GoDaddy.com 30% off .COMs and renewals
Coupon code: FUN3
Expires: 12/01/09

Не съм тествал никой от тях.
 
От: Godaddy Coupon Codes

Аз пробвах този: cjcBLACK09
става само за 1 домейн, за всеки следващ си е стандарна сума
 
От: Godaddy Coupon Codes

Добавете към списъка и кода:
Код:
BLACKOUT

$5.18 за домейн. Плащането става само със карта, няма опция за PayPal.

Поздрави,
Борисов
 
От: Godaddy Coupon Codes

Понеже утре ще трансферирам малко домейни в годеди и ще купувам няколко таман проучвам как да си разделя поръчката на няколко с различни купони.
Та намерих един код:
CWM7: $7.49 net/biz/org's


Godaddy по принцип съм забелязал че за EU домейни нямат навика да пускат промоционални кодове.
Имам един такъв домейн, та се чудя дали има смисъл да го прехвърлям при тях. То няма да мога да му намеря промо кодчета, пък в тукашните фирми ще ми е по ефтино.
Аз закакво изобщо съм го взел това EU да ме пита някой... :)
 
Последно редактирано:
От: Godaddy Coupon Codes

правя трансфер на 10 домейна има ли код за отстъпка някакъв :) ?
 
От: Godaddy Coupon Codes

Apply coupon code BUYCOM99 at checkout to get your domain for $0.99 plus a $0.18 ICANN fee. This coupon applies to .com, .net, .org names & more.

Това чаках и ето активно е, но не ми приема картата и от райфайзенbank. Нали ставаше с техните карти?!?!?!? Защо въобще си я извадих не ми е ясно
 
От: Godaddy Coupon Codes

Apply coupon code BUYCOM99 at checkout to get your domain for $0.99 plus a $0.18 ICANN fee. This coupon applies to .com, .net, .org names & more.

Това чаках и ето активно е, но не ми приема картата и от райфайзенbank. Нали ставаше с техните карти?!?!?!? Защо въобще си я извадих не ми е ясно

Благодарско, възползвах се от промоцииката :)
 
От: От: От: Godaddy Coupon Codes

Аз за съжаление не можах. Излъгаха ме, че можело с дебитни Visa Electron от Райфайзен банк..:mad::mad:
По принцип става, но годеди нещо не ги харесва. На ЦКБ също не ги харесва. Аз специално за годеди си изкарах една от ПИБ.
Сега ще пробвам кода, трябва да са ми останали някакви стотинки в картата :)
 
От: Godaddy Coupon Codes

Взе, че стана с картата от Райфайзен. Този път обаче реших да напиша номера на картата 4485 хххх хххх хххх вместо 4485хххххххххххх Не знаех, че това има значение при тях...
 
От: Godaddy Coupon Codes

Взе, че стана с картата от Райфайзен. Този път обаче реших да напиша номера на картата 4485 хххх хххх хххх вместо 4485хххххххххххх Не знаех, че това има значение при тях...
По принцип няма. Аз не слагам интервали.
Мерси за кода. Таман си трансферирах един домейн. :)
 

Горе