GoDaddy NEW $1 Promo

KALOS

Premium
SPECIAL OFFER! $1.00* DOMAIN NAME! Register any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN domain for just $1.00!*

PATRIOT1



....................................


Апропо, гледам akvitchop.com още е свободен..
 
Последно редактирано:
От: GoDaddy NEW $1 Promo

Не се приемат плащания през Paypal с този код,така ли?
 
От: GoDaddy NEW $1 Promo

За тези промо кодове за домейни от по 1$ винаги плащането е ставало с карта, като можеш да закупиш само 1 домейн с една карта с един код.
 
От: GoDaddy NEW $1 Promo

Ясно, за първи път ще използвам код и имам няколко въпроса:
Таксата от $1 само за 1 година ли важи? Примерно мога ли да дам $3 и да го регистрирам за 3 години?
 
От: GoDaddy NEW $1 Promo

НЕ! Важи само за първата година, след това си плащаш нормална цена
 
От: GoDaddy NEW $1 Promo

Не знам защо, ама ме притесняват тия кодове..да си вържа картата през такъв код, за да спестя едни 15 лева... не знам. Никой ли не си е патил от тези кодове?
 
От: GoDaddy NEW $1 Promo

Не знам защо, ама ме притесняват тия кодове..да си вържа картата през такъв код, за да спестя едни 15 лева... не знам. Никой ли не си е патил от тези кодове?

Пати си само близката кръчма :D. Никой не те задължава да даваш recurring payment.
 
От: GoDaddy NEW $1 Promo

Как ако не дам на recurring payment? Има опция, ако недовидя да се набутам,така ли ?
 
От: GoDaddy NEW $1 Promo

Как ако не дам на recurring payment? Има опция, ако недовидя да се набутам,така ли ?

Ами при таткото риска си е сериозен, ако не доглеждаш нещата. По принцип при регистрацията още се задава как да си плащаш, но все пак - чети внимателно. Но какво да се набутваш - винаги можеш да си я слагаш/махаш опцията за автоматично плащане - все пак периодът е 1 година (поне)
 

Горе