GoDaddy

ShareCash

Member
Здравейте бих искал да попитам хората които са поръчвали от там как се справят с последната фаза на регистрацията на домейн кадето ти показва User и си пишеш паса и информацията... и така този код от телефонното обаждане как се получава понеже няколко пъти чаках и никои не звани нито праща СМС а ми изисква да го попълня :(
 
От: GoDaddy

Попълвай телефонния си номер коректно.
Хубаво гледай примета за номера как трябва да го въведеш.
Какво му е на юзъра и на паса?
 
От: GoDaddy

Явно последно време са затегнали мерките за "сигурност". Едно време като се регистрирах при тях не помня да са ми пращали нещо по телефона. Обаче наскоро като си регистрирах акаунт в HostGator ме накараха да им се обадя и ме държаха 15 минути на телефона да им повтарям нещата, които бях въвел при регистрацията (алтернативата беше да им пратя сканирани документи). По едно време Google ме накараха да си дам телефона за да ми пратят код за потвърждение. При създаване на акаунти в Gmail, YouTube и др. понякога също иска телефонен номер (уж поради "мерки за сигурност").

Междувременно изтече новината, че Google Code и SourceForge ще сътрудничат по-активно на американското правителство в цензурирането на Интернет.

Май ще минаваме на не-американски компании...

Нали се сещате какво става когато правите компромиси за да имате "повече сигурност"? Обикновено губите всичко - включително и сигурността...
 
От: GoDaddy

Попълвай телефонния си номер коректно.
Хубаво гледай примета за номера как трябва да го въведеш.
Какво му е на юзъра и на паса?
може ли едно примерче за мтелски номер как се въвежда :)
 
От: GoDaddy

35988xAbcZyxYYY
 

Горе