Golden Pages платена публикация помощ

alfina87

Active Member
Здравейте:)
Не съм много сигурна дали това е темата, но...
Имам нужда от помощ, сигурна съм, че сте сблъсквали с golden pages, аз не харесвам каталога като потребител, не знам за другите...
Въпросът ми е дали някой е ползвал платената реклама и ако да може ли да ми даде насоки относно публикуване- защо няма добави нова ами се налага редакция, след това линкване и одобряване от редактор. По колко публикации на ден включва пакета от 400 лв ILL и как мога да проверя как се показват реално, къде се задържат и т.н. Много ми объркано с този каталог, че чак ми е трудно да формулирам и въпроса си, къде ли не го човърках, но явно и 'help' им е под всякаква критика. Много е важно, оценявам всякакви съвети и може да сондираме мнение относно ползваемостта /сумата ми се вижда неоправдана въпреки плюсовете за локалната оптимизация/...:shock:
 
От: Golden Pages платена публикация помощ

давам малко ъп на темата, дано някой я види все пак голдън май подават инфо на чичко гугъл, доколкото знам, никой ли не ги е ползвал хелп
 
Тук се обсъждаше скоро нещо за гп: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=22288

аз не харесвам каталога като потребител, не знам за другите...
от тук защо не почнеш?

Моето лично мнение - ще си хвърлиш парите за абсолютно нищо.
 
От: Golden Pages платена публикация помощ

Вложи си паричките в нещо друго, също лично мнение

Тези платени търсения не се ли отбелязват на картата по някакъв начин или са слети с органичните резултати на картата?
 
От: Golden Pages платена публикация помощ

Благодаря ви за съветите :)Ами, то на е за мен това нещо, аз не бих се занимавала, а и толкова пари...затова и казах, че голяма глупост ми изглежда, просто се чудехме как работи, тъй като щом прибират парите трябваше според мен да заложат на интуитивен потребителски панел, но явно много са заети за правят сделки с 'Г' :)
@Vaskoa много полезна тема, не бях я намерила, мерси:)

@Caprice не съм гледала в детайли, но ми се струва, че са слети всички резултати, макар че нали уж 'Г' търси уникални отзиви и линкове от различни IP-та, а това си е все едно платен спам или поне на мен така ми изглежда. Гугъл от какво не прибира пари вече и аз не знам, не търсачка, а мощен двигател за въртене на големи суми пари...
 
Последно редактирано:
От: Golden Pages платена публикация помощ

Те гугъл ако толкова имаха приоритет да прибират пари, щяха да пуснат premium варианти на analytics, google docs и още няколко google нещица ;) .
 
От: Golden Pages платена публикация помощ

Всъщност, след по-подробен втори поглед няма някакви бонуси при класирането на резултатите на картата, ако си платиш. Платените резултати излизат като щракнеш на Още резултати и след това има малко линкче 'Малки бизнес обяви от Голдън Пейджес'
 
От: Golden Pages платена публикация помощ

Виж тази публикация. Може би косвено ще те зайнтересува, след като дефакто информацията не лично за теб.
predpriemach.com/showthread.php?t=23048&p=209674#post209674

Голдън има да избива много парички, които са наляти в непотребни неща, т.е. не очаквай нещо уникално па камули безплатно! Сайта и системите им за толкова пари, си под секва ...
То всъщност цифрите говорят сами за себе си. Даже никой не търси ключови думи г0лдaн пеiжис, световен факт е!

Успех.
 
От: От: Golden Pages платена публикация помощ

Виж тази публикация. Може би косвено ще те зайнтересува, след като дефакто информацията не лично за теб.
predpriemach.com/showthread.php?t=23048&p=209674#post209674

Голдън има да избива много парички, които са наляти в непотребни неща, т.е. не очаквай нещо уникално па камули безплатно! Сайта и системите им за толкова пари, си под секва ...
То всъщност цифрите говорят сами за себе си. Даже никой не търси ключови думи г0лдaн пеiжис, световен факт е!

Успех.

Абе и златните страници и жълтите страници - все един гьол дренки сте ;)

Даже никой не търси ключови думи г0лдaн пеiжис, световен факт е!
Пък вашето "yellow pages" е мега търсено :D

И е тъпо да нападаш пряк конкурент ;)
 
От: Golden Pages платена публикация помощ

Тия от ГП са стари смаперски хиени и не жалят средства-направо по телефона.Бях си мушнал една фирма при тях и се почна телефония тормоз,докато не ги пратих на майната си.
 

Горе