Googal ще го смята ли за спам

pgplamen

Active Member
Имам основен сайт и се опитвам да го изкарам на челни позиции по 3/4 ключови думи. Имам и няколко сателитки със собствени домейни(ключова дума bg.info) на които ежедневно качвам по няколко статии със 3 линка на ключовите думи. Статиите са 100% уникални не са спинвани. Въпроса ми е googal дали няма да го сметне за спам или ще го хареса. Защото 5 сателитки по 2 статии на ден по 3 линка от всяка. Или да пускам и по някоя статия без линкове. Едното даже не е сателитка PR3 е и си има по 350/400 уникални на ден.
 
Не мисля, че е спам. Прекаляването е спам, както и да се натиска за дадена думичка, чрез кейуър стъфинг. Излолзвай ги по няколко начина - линкване към главния и за 3 way link exchange. Всичко комбинирано ще ти докара добри резултати. от време на време пускай и към вътрешните страници, за да изглежда сайта ти "дълбок" и добре структуриран. Гледай да има смисъл интерлинкинга, а не напразно водене към друга странца. ;)

Внимателно го прави особедно когато се появиш на първа страница на Google за дадените 3-4 димички, за които се бориш. Там резултатите са по-чувствителни и се гледам следователно под лупа или поне се проверяват, за да не се допуска спам или други злоупотреби, които държат някои сайтове там, но може би за малко. Ако има справедливост. Направи ги хубави сателити, такива каквито да бъдат добре линквани по социалки, директории и други сайтове, от които може да се линква, без да предизвиква съмнение за спам.
 
От: Googal ще го смята ли за спам

Мерси за помоща. Няколко дена не бях тука и затова сега отговарям. Статийте който пускам са доста интересни така че спокойно могат да се линкват по социалките без да се смята за спам. Притеснявах се единствено от Googal но днес като проверих къде ме е сложил останах мтого доволен доре щастлив. По- ключовите думи съм съответно кл.дума 1 първо място кл. дума 2 второ място и кл.дума три четвърто място. Не съм много опитен във това нещо но всичко съм научил благодарение на този форум за което изказвам искрени благодарности на всички. Пожелавам и на другите да усетят тръпката и да постигат желаните резултати.
 

Горе