Google деиндексиране

От: Google деиндексиране

Какво имаш впредвид от деиндексира...?
(не съм работил с тях, щото не ми вдухват доверие)

gb са си едни от най коректните ако питаш мене. а деиндексира - гуъл ти маха сайта от търсачката (индекса)
 
От: Google деиндексиране

Ако някой успее да ми продаде лайната и аз ще му дам 50% комисионна.
 
От: Google деиндексиране

ще се купуват лайната по 10 ст. килото - за тор...
 
Пак се изказа за ниша която не разбира

продуктите са на същите цени (даже малко по ниски) от тези които са по встелешопите някои знае ли какви са надценките там (в книгите за директен маркетинг дават поне 700-800 % за да може да се избива телевизионата реклама) с помоща на интернет тези разходи са избегнати и затова има такава висока комисона за уебмастъра цената на едро при поръчване на кашони които да си държиш на склад от американският производител Маркет Хелт варира от $10 на бутилка за 500 броики и достига до $6 за 10 000 броики (стига да има какво да си ги правиш) преди да им е изтекла годноста....

дотук за комисионите.

Иначе имаме доказателства че някои конкретни продукти работят точно както е описано ( 6 килограма свалени от един уебмастър след като е пробвал продукт за отслабване от програмите ) така че не плюи че са скапани

по темата за деиндексирането

Има едни слухове че едно от известните имена в сеото развива сайтове точно в една от екзотичните хербал ниши (ПЕ) така че мизериите идват от тази посока въпросът е че не съм го видял с очите си и трябва да проуча още .....
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: Google деиндексиране

gb са си едни от най коректните ако питаш мене. а деиндексира - гуъл ти маха сайта от търсачката (индекса)

Имах в предвид, че 1во като им жидях сайта колко е шарен ....съмнително,
пък и неискам да продавам на хората това което аз не бих купил никога, разбирам да продавам някав бокук ама да не е свързан с хапчета и тем подобни които мисля че трябва да се порадват само в аптеки.

А за деиндексация знам какво е, но не разбирам как ви деиндексират сайтовете:

виждат някой сайт който рекламира техни продукти и го махат?
 
От: Google деиндексиране

Подробно можеш да прочетеш как става в темата за деиндексирането по бранд. Там има и писмо от Гугъл с тяхното становище и прочее.
 

Горе