Google изтриване на профил

Petko Voivoda

Well-Known Member
Здравейте искам да изтрия профила си в гугъл и всички сайтове свързани с него (adsense,youtube,gmail и т.н)
Ако го изтрия след това ще мога ли да си направя регистрация след време със същите данни?

Също така искам да попитам при регистрация в adsense имената на латиница или на кирилица трябва да ги пиша ? Извинявам се за тъпия въпрос ...
 
От: Google изтриване на профил

Можеш да си направиш нов акаунт със същите данни, но не и с имейла, който ти е бил на вече закрития ( за Adsense )

"If you want to participate in AdSense again in the future, you'll need to submit a new application using an email address not associated with any previous AdSense account."

Аз пиша навсякъде с Латиница.
 
От: Google изтриване на профил

хм, ако примерно не са ме одобрили за adsense и искам да кандидаствам с друг сайт, но не искам adsense профила да бъде на името на стринка ми примерно, най-добре да си изтрия профила и да си направя нов със същите лични данни?
 
От: Google изтриване на профил

хм, ако примерно не са ме одобрили за adsense и искам да кандидаствам с друг сайт, но не искам adsense профила да бъде на името на стринка ми примерно, най-добре да си изтрия профила и да си направя нов със същите лични данни?

Може да кандидатстваш повторно, с нов сайт, въпреки че са те отхвърлили за първият ти проект, но с нов имейл.
 
Последно редактирано:
От: Google изтриване на профил

ами когато пускам молба за преразглеждане, няма опция за смяна на сайта. не знам защо
 
От: Google изтриване на профил

Направи си нов имейл акаунт, със същите данни и се регни в адсенс, подай за новия сайт молба и ако те одобрят, пускаш отново мейл до гугъл, в който посочваш и двата мейла с акаунтите и ще ти ги обединят или си слагаш във втория, вече одобрен акаунт, имейлът от първия за администратор.
 
Последно редактирано:
От: Google изтриване на профил

Значи ще си направя нов емайл адрес със същите данни и този път имената ще са както са в личната карта на латиница така ли ?
 
От: Google изтриване на профил

може да използваш и същия емайл не е проблем, само че колко време ще е актуален адсенсе акаунта не е ясно
 

Горе