google индексиране

antique

Member
за колко време гоогле индексира дадена страница преди 1 , 2 дни пуснах един нов сайт и все още не е индексиран за колко време се индексира и от какво зависи като имате предвит че сайта няма забрани за гоогле бота.
 
От: google индексиране

Търпение, ще стане рано или късно! При едни става за 1 ден, при други 1 месец...
Поне аз не знам да има правила, по които Гугъл да индексира сайтовете в определени срокове.
Може би 1 седмица е нормален срок :)
 
От: google индексиране

Сложи 2-3 линка към него, иначе бая може да почакаш. Във форум подписи, Свежо и тем подобни...
 
От: google индексиране

сложих на бая места но вече седмица и нещо никакъв резултат в гоогле , изпратих на гоогле и сайт мап приеха го без грешка но пише индексирани страници : 0
 
От: google индексиране

Съдържанието ти уникално ли е ?
 
От: google индексиране

При моя сайт ми индексира на шестия ден от пускането му 1 страница - главната. На седмия ден (днес) ми е индексирал 2 страници. Всеки ден пускам по 10-12 реални линка от директории и подобни. Не бери грижа - аз леко се отчаях като видях някъв лудак дето Г му индексирал страницата за 5 часа ;(
 
От: google индексиране

... аз пак неможах да повервам преди като видях че yahoo ми е индексирало главната страница и още една пот страница а google нито една 4ak немога да повервам че yahoo ми индексира по бързо страницата ...
 
От: google индексиране

Ами брат повечко линкове... пиши в гугъл dofollow , dofollow линкове, dofollow сайтове, dofollow блогове и слагай линкове, но гледай да не е спам - първо, защото има голям шанс да ти изтрият линк, второ гугъл си ги разпознава :)
 
От: google индексиране

а каква е разликата между гоогле.бг и .ком щото от един от сайтовяете ми по ключова дума в .ком съм н 3 място а в .бг съм на 10 страница ...
 

Горе