Google и Facebook баннаха Vbox7

От: Google и Facebook баннаха Vbox7

Мене и от Youtube не ми дава да споделям в Facebook...
Най-вероятно в описанието на клипа има линк за сайт отбелязан като спам.

Момче, тая статия я коментирахме във фб раздела и освен, че си я преписал от profit.bg (без да посочваш източника), не е грам вярна, защото адсенс няма от много месеци, а тиксото го махнаха преди месец.
 
От: От: Google и Facebook баннаха Vbox7

Най-вероятно в описанието на клипа има линк за сайт отбелязан като спам.

Момче, тая статия я коментирахме във фб раздела и освен, че си я преписал от profit.bg (без да посочваш източника), не е грам вярна, защото адсенс няма от много месеци, а тиксото го махнаха преди месец.

http://tabloidox7.com/news.php?cat.8 -> има източник.

Не е от много месеци, щото аз видях реклама преди най-много 2-3 седмици от адсенс.
 
От: Google и Facebook баннаха Vbox7

Крайно време е гугъл да банне и .bg домейните, па що не и кирилицата.
 
От: Google и Facebook баннаха Vbox7

В дупката му е мястото на тоя скапан сайт. Youtube е на светлинни години от него, единственото за което го бива е тоновете чалга, с които да се спами или да се пускат на РД партита.
 
От: Google и Facebook баннаха Vbox7

Браво, най-накрая нещо полезно, а иначе цензурата яко се затяга
 
От: Google и Facebook баннаха Vbox7

Браво, най-накрая нещо полезно, а иначе цензурата яко се затяга

И кое му е полезното?
Клиповете от vbox доста добре се класират в google. Аз лично по тоя начин попаднах във форума. Търсих в Google "как се прави блог" (или нещо подобно), от резултатите попаднах на клип във vbox на Bullblogger, от там на неговия блог и от неговия блог в предприемача.

Между другото в статията не пише, че Google са баннали сайта, а само че няма adsesne, което са две различни неща. Явно за автора достоверността не е имала такова значение, колкото привличането на внимание.
А относно adsense-а, нормално е нетинфо да си популяризират тяхната рекламна мрежа (Adwise) вместо да ползват Adsesne.
 
От: Google и Facebook баннаха Vbox7

Не пречи да са си банната и от адсенс, нищо, че е било преди 2 месеца. Не винаги махането да дадена реклама е доброволно. В случая нямаме информация дали са баннати от адсенс или не, само можем да гадаем.
 
От: Google и Facebook баннаха Vbox7

е защо толкова го мразите vbox то вярно че е пълно с хейтари но пък е български сайт
 
От: Google и Facebook баннаха Vbox7

@LikeTheWind:
You-must-be-new-here.jpg

по темата: евала, браво на момчетата, най-накрая нещо положително у този фейсбук освен женичките! за мен е мунис, че не мога да публикувам вбокс7-чалга клипове, но ще свикна. =Д
 
От: От: Google и Facebook баннаха Vbox7

Не пречи да са си банната и от адсенс, нищо, че е било преди 2 месеца. Не винаги махането да дадена реклама е доброволно. В случая нямаме информация дали са баннати от адсенс или не, само можем да гадаем.

Със сигурност са баннати от адсенс.То си има начин как да се провери.
 
От: Google и Facebook баннаха Vbox7

е защо толкова го мразите vbox то вярно че е пълно с хейтари но пък е български сайт
1. Свързаността - през деня е ок, вечерта става на моменти мега зле. При youtube такива "амплитуди" няма, там са сериозни и това при положение, че имат стотици и хиляди пъти повече трафик.

2. Дизайна - без коментар.

3. Тъпия прозорец във формат 4:3 с гадните черни ленти - еми на моя лаптоп с екран 16:9 това ми изглежда като телевизор отпреди 10 години.

4. "Умните" коментари с още по-умните никове на "умните" потребители, които току-що ги е ударил пубертета и се надпреварват кой е по-по-най (идиот) - типично по български (разбирай ганьовски, но в тийн формат)

Да продължавам ли?
 
От: Google и Facebook баннаха Vbox7

да...
малко хора могат да си представят колко съм щастлив в момента.
 
От: Google и Facebook баннаха Vbox7

Защо са ги баннали ?

Около 97 900 000 резултата za vbox7.com
 

Горе