Google май праща ваучери за реклама в AdWords на нови фирми по обикновената поща

От: Google май праща ваучери за реклама в AdWords на нови фирми по обикновената поща

Jwalker, малко е нагло от твоя страна да продаваш нещо, което си получил безвъзмездно!!!

Как бе, това е основата на българския бизнес! :lol:
 
От: Google май праща ваучери за реклама в AdWords на нови фирми по обикновената поща

Как бе, това е основата на българския бизнес! :lol:

Ясно защо затъва всеки месец...скоро ще се пръсне балона! Тогава ваучер от 90 лева ще се продава за...89 :)
 
От: Google май праща ваучери за реклама в AdWords на нови фирми по обикновената поща

Ако някой има в излишък ако може да метне един насам че сега зареждам акаунта и ми е новичък та ще мога да активирам един ваучер :)
 
От: Google май праща ваучери за реклама в AdWords на нови фирми по обикновената поща

Искам и аз, ако има нови ! Плащам, ако трябва. Искам го днес.
 
От: Google май праща ваучери за реклама в AdWords на нови фирми по обикновената поща

Ето един ваучер, който ми изпратиха на имейла преди минути.
Важи при депозит от 30 лева! Получавате 90 лева като подарък.

7CNC7-MQMT4-VJGN

Нека ако някой го използва, да ни светне за това.
 
От: Google май праща ваучери за реклама в AdWords на нови фирми по обикновената поща

Не знам за БГ как седят нещата ама аз съм в UK и мога да потвърдя че пращат ваучери за реклама в адвордс с получател името и адрес на фирмата. Знам защото често отварям фирми .
Даже не се изисква да вкарваш пари за да се активира ваучера.
 
От: Google май праща ваучери за реклама в AdWords на нови фирми по обикновената поща

Даже не се изисква да вкарваш пари за да се активира ваучера.

Грешиш - има промяна от няколко месеца и е валидна за целия свят.
 

Горе