Google ме махна от резултатите ?!?

BHuMaHuE

Member
Здравейте,

Пуснах един сайт направен на WordPress преди месец. Имам СЕО урл-та, използвам тагове, SEO All package с различни описания на всяка страница. Публикувах го в директориите, които предлага сайта dobavilink. През ден публикувам в 3-4 социалки, като svejoи т.н. Всичко беше ОК. По дадена ключова дума с която искам да се класирам, излизах на 5-6 страница. Google ми е индексирал над 40 страници.

Всичко изглежда прекалено добре до днес. Сайта вече го няма в първите 25 страници (на там не съм търсил). Регистрирал съм го в google webmasters tools, няма грешки при обхождането всичко е ОК.

На какво може да се дължи това ? Някой имал ли е подобен проблем ?
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

Съдържание, автентично съдържание, оригинално съдържание, полезно съдържание.....идентификация.

То в БГ, ако не може да изкараш един сайт само със съдържание в топа, в мелницата къде ще си......?
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

Здравейте,

Пуснах един сайт направен на WordPress преди месец. Имам СЕО урл-та, използвам тагове, SEO All package с различни описания на всяка страница. Публикувах го в директориите, които предлага сайта dobavilink. През ден публикувам в 3-4 социалки, като svejoи т.н. Всичко беше ОК. По дадена ключова дума с която искам да се класирам, излизах на 5-6 страница. Google ми е индексирал над 40 страници.

Всичко изглежда прекалено добре до днес. Сайта вече го няма в първите 25 страници (на там не съм търсил). Регистрирал съм го в google webmasters tools, няма грешки при обхождането всичко е ОК.

На какво може да се дължи това ? Някой имал ли е подобен проблем ?

Абе, аз от сутринта си мисля, че имало пуснато животно някво щото и при мен има спадове в няколко ама, до сега като не се беше оплакал никой си мислих, че само на мен ми е идвало на гости.

Дай да видим сайта все пак.
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

То в БГ, ако не може да изкараш един сайт само със съдържание в топа, в мелницата къде ще си......?

Ейййй, много силни думи!!!!

Айде щом си толкова майстор ти дам един сайт го вкарай в топа. То на приказки лесно ама на действия едва ли.

За бг. даже по-трудно се оптимизира от колкото за навън.
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

Всеки ден пускам по няколко прогнози. Не копирам съдържанието. http://svirka.eu/

Сайта ти е супер нов, гугъл му е дал малко в началото и после го е смъкнал където му е местото в момента.

https://www.majesticseo.com/reports/site-explorer/summary/svirka.eu?IndexDataSource=F

Продължавай в същия дух ще се оправят нещата!
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

Аз помислих, че нещо съм сгрешил. Има ли как да проверя на коя страница излизам по дадена ключове освен ръчното търсене.
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

и при мен Google се базика нещо с моя сайт. Една седмица ми праща трафик, друга седмица абсолютно нищо, сякаш сайта ми е баннат. Следващата седмица пак има трафик. Аз никакви промени не правя.

Имам чувството, че от Google тестват някакъв нов ъпдейт, но не са напълно доволни от резултатите и натискат "undo" :)
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

Ами значи ще си продължавам, пък да се надявам, че се се управи.
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

Всичко изглежда прекалено добре до днес.

Направо идеално е било - 5та страница- какво по-добро от това...
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

Бях чел че бонуса за нови сайтове са го махнали но явно за не EN съдържание не важи
това ми прилича на новмална ситуация:
нов сайт - няколко дни добре класиран и после леко потъване

няма нищо страшно. Сега да не вземеш да прекалиш с линкването че ще те детектнат и може още повече да потънеш вместо да изплуваш

имай търпение.
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

Бях чел че бонуса за нови сайтове са го махнали но явно за не EN съдържание не важи
това ми прилича на новмална ситуация:
нов сайт - няколко дни добре класиран и после леко потъване

няма нищо страшно. Сега да не вземеш да прекалиш с линкването че ще те детектнат и може още повече да потънеш вместо да изплуваш

имай търпение.

Едитвай, или погледни щото сайта няма нищо общо с EN.
 
От: Google ме махна от резултатите ?!?

И при мен наскоро имаше подобен период. Продължаваш да работиш и след месец, два ще има ефект :)
 

Горе