Google ми Променя Заглавията

venci

Active Member
При търсене по ключови думи гугъл ми променя заглавията

Пример: вицове за блондинки
гугъл го прави: Забавни вицове за блондинки

и вместо да съм на челни позиции както преди известно време, сега от както го е сменил съм по назад ...
Какво трябва да направя за да не го променя и да не добавя разни други думи в заглавието?
може ли това да стане с някакъв мета таг?
 
От: Google ми Променя Заглавията

Тъпо е да се надяваш гошо да ти свърши правилно работа. Напоследък го гледам, че при дадено търсене прави коктейл от тъпи глупости, само и само да запълни отговора.
Ей тази заран го накарах да ми намери нещо по латниско име и той ми донесе от девет дерета вода. Предимно жабунясала...
Стана като на съдебен процес - ако не знаеш отговора, хич и не задавай въпрос!
 
От: Google ми Променя Заглавията

При търсене по ключови думи гугъл ми променя заглавията

Пример: вицове за блондинки
гугъл го прави: Забавни вицове за блондинки

и вместо да съм на челни позиции както преди известно време, сега от както го е сменил съм по назад ...
Какво трябва да направя за да не го променя и да не добавя разни други думи в заглавието?
може ли това да стане с някакъв мета таг?

Имах същия случай преди няколко месеца, сам си избра заглавие на публикация в социалката ми и до сега си е същото въпреки, че тайтъла е съвсем друг.
 
От: Google ми Променя Заглавията

явно здраво си меши думите
при един проект
пример: Заглавие на статията - Името на сайта - тук добавя друга дума

няма ли някакъв начин да се избегне това,
според мен по този начин се бъркат потребителите, не може при положение търся вицове за блондинки, да ми вади забавни вицове за блондинки, виж ако търся забавни вицове за блондинки нека го сменя да е доволен потребителя и да влезе в сайта
 
От: Google ми Променя Заглавията

Предполагам, че за разликите при подреждането на title-description-keywords (и това, че ботът вижда друга подредба) проблемът е елементарен.
Ползва се cms или по-вероятно блог-платформа, при която версията с изключен javascript се различава съществено от нормалната (някой плъгин прави сечове). И ботът пъха в резултатите на търсачката това, което вижда той, а не потребителите.
Изключете js в браузера (или погледнете през GWT) и вижте дали това е бил проблемът.
 
От: Google ми Променя Заглавията

Благодаря за предложението,
но единия сайт е изцяло html с 16 индексирани страници и там си ги менка както си иска.
 
От: Google ми Променя Заглавията

Благодаря за предложението,
но единия сайт е изцяло html с 16 индексирани страници и там си ги менка както си иска.

Дет викат по руските форуми, без "пациента в студию" нема как да стане.
 
От: Google ми Променя Заглавията

Предполагам, че за разликите при подреждането на title-description-keywords (и това, че ботът вижда друга подредба) проблемът е елементарен.
Ползва се cms или по-вероятно блог-платформа, при която версията с изключен javascript се различава съществено от нормалната (някой плъгин прави сечове). И ботът пъха в резултатите на търсачката това, което вижда той, а не потребителите.
Изключете js в браузера (или погледнете през GWT) и вижте дали това е бил проблемът.

Само дето при моя случай системата си е къстъм и съм си я писал аз, и знам, че нямам скрипт който да се меси в тайтъла и описанието.
 

Горе