Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

Е това ще е географски обекти, такива въпроси примерно кой е президента на еди коя си страна и т.н ама как ще направят такъв резултат ако напиша примерно как да облекча болката в главата, никакъв шанс.
 
От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

Така е като няма конкуренция правят си квото искат. :mad:
 
От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

кат са запуши идна дупка- друга зейва...
гат са затвори една врата- две други съ отварят!


Едно време си беше така не разчитахме на гоголе за посещенията, а на банери и линкове, на класации и СПАМ У МИРКАТА :)
 
От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

Е това ще е географски обекти, такива въпроси примерно кой е президента на еди коя си страна и т.н ама как ще направят такъв резултат ако напиша примерно как да облекча болката в главата, никакъв шанс.

И това са го подхванали: http://searchenginewatch.com/articl...iagnose-Health-Conditions-on-Symptom-Searches
 
Re: От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

Не знам колко пъти съм казвал, че СЕО-тата ще задухат супата в близко бъдеще.


Обаче ще има повече хляб за SEM ексретите щото това инфо ще го оградя с адс:|
 
От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

Няма как да отговори на общи въпроси като:

Как да отслабна

Ефтин хостин в Занзибар (нарочно е написано така!)

Най-добият смартфон (или що не телефон с/за пръсти)

евтина нокия

Какво ще върне на тези заявки?
 
От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

Виждам бъдещето така:
Търсите нещо и ви излиза инфото на страницата на Г.
От страни си текът рекламки.
Реално компании като Г няма да загубят нищо, ами печелят процента, който до сега са давали на уебмастърите да им въртят рекламите.
Една голяма компания, облак от сайтове на всякаква тематика, пълен монопол, тотален контрол.
Към това се стремят!
 
От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

Като всяко ново нещо не се нрави на всеки, ама може да е за хубаво.То ще се чуе де има една дума
 
От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

ще дойде ерата на друг тип манипулатори. след като има "Mentioned on at least 8 websites including ", значи с достатъчно количество споменавания + малко спам или платени публикации на нещо по-авторитетно ще може да се убеди търсачката в правилния отговор на въпроса. на мен ми се струва забавно
 
От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

"Ефтин хостин в Занзибар ..." смешно е, но има подобни търсения :)
 
От: Google променя търсенето с най-мащабната реформа в историята си

Скоро си взех таблет с последната версия на Android ICS 4.01 и има някаква вградена програма досущ като Сири-то на ябълката, и също толкова безполезно. Резултатите които ми дава са крайно несвързани с това което търся. Казваш му примерно "whitney houston's death" и ти дава 10 отговора абсолютно несвързани. Според мен това е поредната пушилка с която искат да размътят въздуха.
 

Горе