Google спира мобилното приложение Google My Business (GMB)

Blinky

Owner
Всички профилите на магазините и другите бизнеси вече ще се управляват през Google Maps и Search. Срок за цялото това мигриране още не е изяснен, но явно са се заели.

277744478_3153652834904418_7106087399656011336_n.jpg

Google My Business (GMB) приложението си беше идеално, но явно ще блъскат в другите места тези функционалности.
 
Да, супер. Всичко ще е централизирано. Не, че нещо но това малко е тъпо, все пак с различни цели бяха създадени, но явно вече не е толкова нужно едното да съществува толкова.
 
Някой пробвал ли е да премахне място в трипадвайзър? Не че са ми лоши ревютата, ама имам чувството, че умиране има, делистване там няма. С добро пробвах не става. Заинатих се - че наредби, па пцувах, по профила глупости добавях и по форумите им съвсем тенденциозно фъргах вайна - не и не...
 
Някой пробвал ли е да премахне място в трипадвайзър? Не че са ми лоши ревютата, ама имам чувството, че умиране има, делистване там няма. С добро пробвах не става. Заинатих се - че наредби, па пцувах, по профила глупости добавях и по форумите им съвсем тенденциозно фъргах вайна - не и не...
Защо искаш делистване? Ако е твое с твой акаунт, не би трябвало да имаш проблем да го махнеш от там.
 

Горе