Google става все "по-полезен"

gangster

New Member
Да предположим, че ви трябва малко инфо за Гошовата Панда. Влизаме у гугълот и пишем примерно "google panda симптоми" и се сдобиваме с невеоятно инфо баш по темата. :lol:

Резултат номер 1 що годе бива:
1. searchengines.bg - Панда или пингвин? - топло, топло....

Продължаваме надолу:
2. Тези симптоми липса на калий ли са? - :shock:

3. Google Chrome 25.0.1364.97 - прекъсване за реклама

4. Какви са симптомите на заразяване с компютърни вируси? - дано, дано ама надали е това което търсим.

5. Приложения за Android в Google Play - прекъсване за втори блог реклами

6. Какво не трябва да яде вашето куче? - Гошо ви напомня, че е станало време да си нахраните кучето щото вече е започнало да яде пердетата и пак да се върнете да търсите.

7. Форум - Любимци.бг • View topic - Гана и всичко за нея - няма да е лошо след като се е наяло кучето ви да проверите дали не боледува от болестта "Гана" - ей така за всеки случай

8. Рак по картофите - резултатите продължават на културно-аграрна тематика, на Вискяра може да му е интересно

9. Начини за лечение на варицела - тука вече сте се изприщили от резултатите на Г :mrgreen:

Прикачам и снимки да не мислите, че си измислям:

1.JPG2.JPG
 
От: Google става все "по-полезен"

7. Форум - Любимци.бг • View topic - Гана и всичко за нея - няма да е лошо след като се е наяло кучето ви да проверите дали не боледува от болестта "Гана" - ей така за всеки случай
При купищата инфо за пандата седми резултат е много точен:)
 
От: Google става все "по-полезен"

Г се самозагробва

Скоро и платената реклама ще им замине като бизнес заради идиотските ъпдейти и качеството не резултатите им

Наскоро бях чел че сергей си бил продал част от акциите в компанията заради девирсифициране ...
аз пък мисля че е заради нещо друго :)
 
От: Google става все "по-полезен"

Това е доста по-интересно.
Има зашеметяващи гледки, въпреки че рака по картофите не е представен визуално.
А ако анализираме сериозно, получените резултати за това толкова разнородно търсене (без кавички) са си съвсем в реда.
Това, че на теб, както и на повечето от нас тук, при споменаването на гугъл и panda ни се привиждат зелени човечета, не означава че в реалния свят е така. В световен мащаб panda и симптоми се използват в съвсем друг аспект. При това в много повече статии, отколкото в тези за зелените човечета.
Търсене за google panda симптоми може да хрумне на една съвсем малка част, параноизирана по тези думи. Локално търсене + българската дума симптоми + panda с латински букви - какъв друг може да бъде резултата?
Тези симптоми липса на калий ли са?
www.aquaportal.bg › ... › Растения - Кеширана версияСподеляне
7 публикации - 3 автора - 24 ноем. 2012
Тези симптоми липса на калий ли са? ... Mожете да ползвате превода от Google само като Гост. You can use .... Corydoras panda -2 ...
Съвсем нормално е болната риба Corydoras panda да е веднага след сърченджинес форума. Този резултат отговаря точно на твоето търсене - има ги и трите думи.
 
От: Google става все "по-полезен"

google panda bot info изважда заодволителни резултати
 
От: Google става все "по-полезен"

Как така я беше забравил? Моята ако не я нахраня се скъсва да мяучи
:D ... Не знам... ама аз верно нахраних котката, че я бях забравил. Мерси! ;)
 
От: Google става все "по-полезен"

Как така я беше забравил? Моята ако не я нахраня се скъсва да мяучи

Тя е боец... вече като е на умиралка почва да полудява. Иначе шот тя си мяучи еднакво и за внимание и за манджа и трудно разбирам.
Понякога пък мяука за манджа... пък се кротва и само на внимание.

Женска работа, какво да ти кажа... :)
 
От: Google става все "по-полезен"

Да предположим, че ви трябва малко инфо за Гошовата Панда. Влизаме у гугълот и пишем примерно "google panda симптоми" и се сдобиваме с невеоятно инфо баш по темата. :lol:

На мен на първо място ми изважда предприемач с тази тема (а като го напиша с кавични ми изважда само предприемача). :beer:
 
От: От: Google става все "по-полезен"

А ако анализираме сериозно, получените резултати за това толкова разнородно търсене (без кавички) са си съвсем в реда.
Това, че на теб, както и на повечето от нас тук, при споменаването на гугъл и panda ни се привиждат зелени човечета, не означава че в реалния свят е така. В световен мащаб panda и симптоми се използват в съвсем друг аспект.

Yahoo не е на твоето мнение: google panda симптоми
 
От: От: От: Google става все "по-полезен"

Yahoo не е на твоето мнение: google panda симптоми
Същото е и при по-кратък вариант - panda симптоми. Единствения резултат на кирилица тук пак не е бг сайт. На всичкото отгоре води до 502 Bad Gateway. Yahoo продължава да си е англоезична търсачка.

Да включим още играчи:
google panda симптоми
google panda симптоми

При търсене на френски yahoo пак издиша:
google panda symptômes
Докато Яндекс дава прилични резултати:
google panda symptômes

При търсене на персийски Яндекс пак е по-адекватен от Yahoo.
 
От: Google става все "по-полезен"

Panda симптоми - става друго вече. Иначе и Яндекс излиза, че е по-адекватен от Г. :)

Каквото и да ми говорите при старите алгоритми нямаше да има такива недоразумения. :)
 
От: От: Google става все "по-полезен"

Panda симптоми - става друго вече. Иначе и Яндекс излиза, че е по-адекватен от Г. :)

Каквото и да ми говорите при старите алгоритми нямаше да има такива недоразумения. :)

Мдаммм, тя свърши ли тая панда вече? Иначе преди на гугъл най-големия му плюс беше това, че точно тези които в момента наказва му правеха резултатите да са добри в най-голяма степен.
 
От: От: Google става все "по-полезен"

Мдаммм, тя свърши ли тая панда вече? Иначе преди на гугъл най-големия му плюс беше това, че точно тези които в момента наказва му правеха резултатите да са добри в най-голяма степен.

Предполагам, че трябва да е свършил панда ъпдейта, но Пингвина иде. Не ми се ще да си представям какви резултати ще вади след него. :D
 

Горе