Google с нов дизайн на резултатите

Тези дни забелязах по-големия шрифт и липсата на подчертаване на заглавията при търсене. А и тази сутрин попаднах на тази статия, споделям малко тук:
Over the past few months, Google has been testing many, many layouts that made the search results look a bit easier to read by increasing the font size and removing some of the underlines for the hyperlinked content.

It seems Google has increased those tests, as we are seeing more and more searchers post about seeing these updates on Twitter, Facebook and other areas. Both Danny Sullivan, Matt McGeee and myself are able to replicate the new design either using our native browsers or via incognito mode in Chrome.
публикацията
В която може да видите и сравнения на предишния и сегашния изглед.

На мен ми допада сегашния изглед. А вие какво мислите? :)
 
От: Google с нов дизайн на резултатите

Да и при мен като правя инкогнито търсения се показва чат-пат. Не е лошо, ще му свикнем. Основните неща са си там, малко стила са ъпдейтнали и са увеличили размера на текста, най-вероятно заради мобилните потребители....
 
Да, с нов от няколко дни. Отначалото си помислих, че нещо съм разбазикал настройките на монитора, но си е определено нов.

Всичко, кето става по-голямо и видно е хубаво. :) Ето защо се харчат напоследък големите дизайни. :) Хахаха.
 
От: Google с нов дизайн на резултатите

Много малко такина дизайни ми допадат, и този не прави изключение. Ама ще свикнем. Какво да се прави.
 
От: Google с нов дизайн на резултатите

$INeed$ и аз в събота сутринта си помислих, че съм лепнал няква добавка ама готино е.
Допада ми, особено ако ме бутне и в топ10 - още повече ще ми харесва :D

Като че ли и резултитe с изображенията ги праща по средата, а не в началото както преди
 
Да, готино е. На мен ми харесва. Но честно казано Google винаги е успявал да изненада хората приятно. Там работят хора с мозък, като изключим редакторите им. :)
 

Горе