Google ще ви казва като намери duplicate content

tuger

Well-Known Member
От: Google ще ви казва като намери duplicate content

Пандата здраво яде бамбук и паралелно с това практикува кунг-фу, а? :)
 
От: Google ще ви казва като намери duplicate content

Пандата здраво яде бамбук и паралелно с това практикува кунг-фу, а? :)
Не знам какво и е, но от много време насам не мога да намеря това, което ми трябва в Google, благодарение на Panda-та. Нещо повечко спам ми се вижда последно време по главните резултати, а качеството на сайтовете определено не е това, за което претендират от компанията. Много тъпо мнение имат, че са се справили със спама и контент фармите, както и кофти сайтовете. Дано поне това, което да написали, че са пуснали за дублираното съдържание е някакво тулче, което да е леко като + и да насочват хората защо не е в главните резултати. Ама като цяло се съмнявам, че на някой ще му влезе в употреба. Първо - вече има, и второ - това не гарантира резняка от Панда. :)
 
Re: От: Google ще ви казва като намери duplicate content

Не знам какво и е, но от много време насам не мога да намеря това, което ми трябва в Google, благодарение на Panda-та.

Аз напоследък отварям Яху понякога, а не ми се беше случало от много години. Много добра работа свършиха гугъл, няма що.
 
От: Google ще ви казва като намери duplicate content

Да използвам темата:)Снимките от нета и клипчетата от ютуб и вбокс броят ли се за дупликейт контент
 
От: Google ще ви казва като намери duplicate content

за снимките - променяш малко името им и готово (ама да не е от сорта на asdsdasdasfas.jpg).
за клипчета - няма такова нещо, не ми се и струва логично да има или поне не съм чул. :)
 
От: Google ще ви казва като намери duplicate content

Еми не ако са авторски си мисля. Кода на YouTube-а може да е еднакъв, но ако го има на още сайтове. Но малко ме съмнява, за снимки - ринейм и мисля, че всичко ще е ток. Нали говорим за upload на твоя сайт, а не зареждане от чужд (предимно за снимките говоря, другото е малко хора практикуват - да свалят клипчета от YouTube и да качват на сайтовете си). Надявам се и някой друг да даде мнение, но за сайт с YouTube video зареждащо от там със съответния код няма проблеми, от опит го твърдя. За непреименувани картинки си мисля, че може да има. Нали тук не говорим за другия основен проблем - авторкисте права. :)
 

Горе