Google adsence и Western Union

Ellyah Rice

New Member
Здравейте,

Имам направено плащане от Google adsence, използвайки Western Union, но вече живея в друга страна и разбрах, че не мога да ги взема от тук. Има ли начин да ми ги върнат отново в акаунта и след това да сменя адреса?
 
От: Google adsence и Western Union

можеш да ги вземеш където и да се намираш стига Уесърн Юнион да имат офис там, преводът е поименен,
 
От: Google adsence и Western Union

можеш да ги вземеш където и да се намираш стига Уесърн Юнион да имат офис там, преводът е поименен,

Май се бъркаш мисля че може да ги вземеш само от страната в която си регистриран.
 
От: Google adsence и Western Union

Хм, това не мислех че е проблем, нали лицето е едно и също
 
От: Google adsence и Western Union

Мислеха едно време да взимат плащания от Турция за избягване на данъци и така разбрахме че може само от БГ.
 
От: Google adsence и Western Union

Има ли начин да ми ги върнат отново в акаунта и след това да сменя адреса?
Разбира се :)
До 60 дни ако не ги земеш - ще ти ги върнат в акаунта и ще са задържани - трябва да им кажеш защо не си ги взел.

А дали може по-рано - нз, трябва да питаш тях.
 
От: Google adsence и Western Union

Thx :) Мислех, че са 30 дни, а те минаха и не бях сигурна, че ще ги върнат
 
От: Google adsence и Western Union

Имам въпрос. Имам адсенс профил на името на един приятел,но на него му се налага да заминива в чужбина за няколко месеца.
Какви варианти имам ?
Може ли да взимам парите от westarna с пълномощно или може ли да сменя името на получателя ?
 
за второто може ама влизаш във филма май

за уестърн юнион ги питай тях ама би трябвало да може всичко може с плъномощно може да управяваш на някой роднина или приятел сметка в банката така че за това си мисля че може

в такъв уестърн юниън дето е вътре в банка ги питай
 
От: Google adsence и Western Union

А този приятел, на името на когото е акаунта в AdSense знае ли каква е глобата, ако не се регистрира в срок по ЗДДС (7 дена ПРЕДИ получаване на първото плащане)?
 
От: От: Google adsence и Western Union

А този приятел, на името на когото е акаунта в AdSense знае ли каква е глобата, ако не се регистрира в срок по ЗДДС (7 дена ПРЕДИ получаване на първото плащане)?

Аз не знаех, че има глоба. Каква е глобата?
 
От: Google adsence и Western Union

ЗДДС

Чл. 178. Данъчно задължено по този закон лице, което е длъжно, но не подаде заявление за регистрация или заявление за прекратяване на регистрация в установените по този закон срокове, се наказва с глоба - за физическите лица, които не са търговци, или с имуществена санкция - за юридическите лица и едноличните търговци, в размер от 500 до 5000 лв.
 
От: От: Google adsence и Western Union

А този приятел, на името на когото е акаунта в AdSense знае ли каква е глобата, ако не се регистрира в срок по ЗДДС (7 дена ПРЕДИ получаване на първото плащане)?

А защо мислиш че не се е регистрирал по ЗДДС ?
 
От: Re: Google adsence и Western Union

за второто може ама влизаш във филма май

за уестърн юнион ги питай тях ама би трябвало да може всичко може с плъномощно може да управяваш на някой роднина или приятел сметка в банката така че за това си мисля че може

в такъв уестърн юниън дето е вътре в банка ги питай
''Преводите чрез Western Union се насочват за определен човек и не могат да се получат срещу пълномощно. Ако човекът за когото е изпратен превода не може да си вземе парите то е необходимо да направите следното: получателят да се свърже с изпращача и да поиска да промени името с Вашето име. Промяна на името става като наредителят отиде в офиса, от който е изпратил и поиска да смени името с друго. Услугата е безплатна.

За допълнителна информация може да се обадите на тел. 0700 19 911 ( на цената на 1 градски разговор).''
Писах им това ми отговориха
 
От: Google adsence и Western Union

Едно въпросче !

Някой знае ли дали натрупаните приходи преди 20-21 число се прехвърлят за текущото плащане?
Не съм обърнал внимание на това и реших да попитам...

Ако случайно съм объркал темата изтрийте поста.
 
От: Google adsence и Western Union

Едно въпросче !

Някой знае ли дали натрупаните приходи преди 20-21 число се прехвърлят за текущото плащане?
Не съм обърнал внимание на това и реших да попитам...

Ако случайно съм объркал темата изтрийте поста.

Едва ли, те не са финализирани приходи.
 
От: Google adsence и Western Union

На коя дата плащаха?
22 или 23 или нещо се бъркам?
Ако е на 23, кинти чак в Понеделник ...
 

Горе