Google AdSence update Source code problem?

bleuetoile

New Member
Здравейте Милички!

Измина доста време от последната ни среща он-лайн в сайта, за работата и помощта на всички вас съм искрено благодарна!

Доста работа свърших от тогава, и доста неща се случиха.

За одобрението на моят гоогле адсенс акаунт ми беше нужно доста време, днес получих писмо с одобрение.

Междувременно доразвих сайта си, и опитвам да ъпдейтна гоогле соурце кода, който генерирах с успешната регистрация към моя соурс код.

Инсталирах два ХТМЛ едитора - Notepad++, който ми бе препоръчан от познато хлапе, и PageBreeze HTML editor.
За съжаление след ъпдейтването на Пейдж брийз, превюто ми дава засечка в скриптовете, а уеб публикуване изобщо не се случва.
С Нотепад++ съвсем не се оправям, дори превю не намирам...

Ако някой има сили и време да отговори на една абсолютна HTML инвалидка, но с голямо сърце и желание,ще бъда дълбоко признателна!
 
От: Google AdSence update Source code problem?

Май не налучках правилното място за публикуване на тази тема, моля модераторите да ме посъветват къде да бъде преместена!
 
От: Google AdSence update Source code problem?

Не разбрах точно какъв е проблема, но ако рекламите не се появят веднага - не е проблем. Чака се десетина минути. Страницата, на която се показват рекламите трябва да е качена в Интернет, а не да се гледа когато е на локалния компютър.

Ще ти е от голяма полза, ако можеш да работиш с HTML/CSS. Не е задължително да помниш всичко - за целта има справочници:
css2 reference
html

HTML таговете не са много и лесно се научава кой за какво е. Като за начало е достатъчно да знаеш какво е <html>, <head>, <title>, <body>, <p>, <div>, <script>, <span>, <hn> (n=1,2,3...).

Приставката Firebug за Firefox много помага при четене на кода (и не само за това):
html1.gif
 
Последно редактирано:
От: Google AdSence update Source code problem?

Ц, още нищо не съм ъпдейтнала. Не стигам до опция -publish on the web изобщо....:(:(:(
 
От: Google AdSence update Source code problem?

За съжаление с Firebug до никъде не стигнах, инсталирах я, но едитването не мис е получава, опция Paste не е ективна никъде.

Ще опитам и с Microsoft Expression Web...
нещо доста тежичка ми изглежда...
 
От: Google AdSence update Source code problem?

Ами... програмата на Microsoft ми иска за пропер инсталлатион да сложа предварително фрейм уорк не знам си колко...

Аз междувременно с Нотепад++ стигнах до успешно мозила превю... остава да загрея как да го публикувам онлайн...
:oops:
 
От: Google AdSence update Source code problem?

След дълга схватка, получих отговор от wordpress, където е моят блог, че, за да имам опция to edit the CSS code, трябва да си платя...

Така ли е наистина?
 
От: Google AdSence update Source code problem?

Ако си инсталираш wordpress на свой хостинг може да правиш каквото си искаш. Има много безплатни хостинги, които поддържат лесна инсталация на Wordpress. Има и много платени.
 
От: Google AdSence update Source code problem?

След дълга схватка, получих отговор от wordpress, където е моят блог, че, за да имам опция to edit the CSS code, трябва да си платя...

Така ли е наистина?
така е, само на собствен хостинг можеш да си правиш каквото си искаш
 
От: Google AdSence update Source code problem?

А възможно ли е вече съществуващ wordpress.com blog да преместя на друго място, за да го хоствам аз?
 

Горе